برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتورسازی - مس، آخرین فرصت برای اولین برد

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۰ — گل

تراکتورسازی مثل هفته گذشته در مقابل تیمی قرار می‌گیرد که فشار باخت‌های دو هفته آغازین روی سرمربی وبازیکنان این تیم سنگینی می‌کند

تیم تراکتورسازی تبریز

دیدار دوتیم تراکتورسازی ومس کرمان از دومین هفته لیگ برتر روز سه شنبه ۱۰ تیرماه ۹۱ راس ساعت ۲۲ شب در ورزشگاه یادگار امام تبریر برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده اقایان سعید مظفری زاده، حسین کامرانی فر ورسول فروغی خواهد بود .

نتایج فصل گذشته دو تیم

تراکتور ۳ مس ۱ ( رفت )

مس ۱ تراکتور صفر ( برگشت )

میزبان تراکتور سازی

تراکتورسازی دو هفته ابتدایی را با تساوی به پایان رسانده وبرای خارج شدن از این شرایط وکسب اولین پیروزی گام به میدان مس کرمان خواهد گذاشت ، شاگردان تونی اولیویرا در هر دو بازی دو نیمه متفاوت را به نمایش گذاشته اند که به نظر نیمه های دوم هر دو بازی ، تیم با روحیه تهاجمی بیشتری وارد بازی شده که عامل تماشاگران در اینمورد تاثیر گذار بوده است .

اتفاقات دو سه روز اخیر ( جلسه مدیریت باشگاه وارائه بعضی پیشنهاد ها) سرمربی این تیم را مجاب خواهد کرد احتمالا دست به تغییراتی درترکیب اولیه این تیم بزند وترکیب هجومی تری را روانه میدان کند ،تراکتور سازی مثل هفته گذشته در مقابل تیمی قرار می گیرد که فشار باخت های دو هفته آغازین روی سر مربی وبازیکنان این تیم سنگینی می‌کند ، این عامل کار تراکتور سازان را سخت خواهد نمود .

البته در آنسوی میدان میزبان نیز بدلیل انتظارات بر آورد نشده ای که مدیر عامل این باشگاه نیز به آن اذعان دارد در زیر فشار نتایج دو هفته اخیر کم وبیش قرار دارد ، انتخاب بهترین تیم داوری برای ایندیدار قبل از هر چیز بازی سرنوشت سازی را تداعی می‌کند که اهمیت وحساسیت آن برای همه گان نمایان می شود . تراکتور سازی برای ایندیدار محمد ابراهیمی ،آنسلمو گنزالس و مهدی کریمیان را در اختیار نخواهد داشت .

فشار بر قاسمپور

نارنجی پوشان کرمانی با ابراهیم قاسمپور هر چند هفته های پایانی فصل گذشته را با نتایج قابل قبولی به پایان رساندند ولی گویا لیگ دوازدهم به این تیم تا اینجای کارروی خوشی نشان نداده ، باخت مشابه یک صفر در مقابل سپاهان در اصفهان ونفت تهران در کرمان در شرایطی رقم خورده که قاسمپور اعتقاد دارد که برخلاف روند بازی این تیم اتفاق افتاده و با این حساب با توجه به اتفاقات حاشیه ای این تیم در روز های گذشته مصاف با تراکتور سازی می تواند خیلی از معما‌ها ی موجود در دور بر این تیم را مشخص کند.

مس کرمان در حضور سه دوره ای خود در تبریز در لیگ های نهم ، دهم ویازدهم امتیازی را دشت نکرده وسه باخت را در کارنامه خود به ثبت رساند ،این طلسم برای کویر نشینان کرمانی شکسته خواهد شد یا نه ؟ باید منتظر پایان مصافی باشیم که در دل خود راز های زیادی برای این تیم دارد ، بازی دوتیم با توجه به عوامل تاثیر گذار می تواند از زاویه ای هم بازی جذاب وتماشاگر پسندی از کار درآید وبر عکس اگر ترس از باخت بر افکار دو مربی سایه اندازد یک بازی فرسایشی را شاهدخواهیم بود.

میهمان در شرایطی گام به سومین مصاف خود می گذارد که ۱ امتیاز این بازی نیز می تواند برایشان راضی کننده باشد وفعلا جایگاه قاسمپور دست نخورد باقی بماند ، ولی میزبان چاره ای جز برد ندارد تا به تساوی‌ها عادت نکند .مس برای این بازی جلال کرمی وارش روشن پور رادر اختیار نخواهد داشت .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391