برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی اولیویرا : علیفر درست گفته ما فعلا جزء مدعیان نیستیم

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۶ — گل

وی با حالت کنایه در جواب گفت این به کسی ربطی ندارد که کی بازیکنی را عوض می کنم

آنتونیو اولیویرا و تیم تراکتورسازی تبریز

کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان دو تیم تراکتور سازی ومس کرمان برگزار شد ، حسین کاشی نژاد بجای ابراهیم قاسمپور در این جلسه حاضر وطی مطالب کوتاهی گفت : شناخت ما از تراکتور سازی کامل است واین تیم از بازیکنان خوبی بهره می برد ولی مثل اکثر تیم هااز ناهماهنگی خود رنج می برند ولی در آنالیزی که ما از این تیم داشتیم ناهماهنگی این تیم بیشتر از بقیه تیم هاست که امیدواریم از این نقطه ضعف استفاده وامتیاز لازم را کسب کنیم ، کاشی نژاد اعلام کرد که برای این بازی جلال کرمی وآرش روشنی پور را در اختیار ندارند .

تونی اولیویرا سرمربی تراکتور سازی هم در جمع خبرنگاران تبریزی مطالب خود را با اشاره به بازی فردا آغاز کرد وگفت : تیم مس از تیم های خوب ایران است وتیمی جنگنده به حساب می آید که از کناره‌ها خوب استفاده می‌کند وما بازی سختی را در مقابل این تیم تجربه خواهیم کرد و با بازی چرخشی وحفظ توپ وپاسکاری های منظم حریف را زیر فشار خود قرار خواهیم داد.

خبر نگاری پرسید چرا در دقیقه ۳۶ بازی با پیکان ایران پوریان را تعویض کردید ؟ آیا انتخابتان صحیح نبود؟ وی با حالت کنایه در جواب گفت این به کسی ربطی ندارد که کی بازیکنی را عوض می کنم ، و شما در خانه تان نشسته واز طریق تلویزیون بازی را می بینید نمی دانید من چه فشاری می کشم ! این چه سوالاتی است که می کنید ؟ نمی دانم منظور شما چیست ؟این جمله تونی اعتراض خبرنگار حاضر را در بر داشت که گفت احتمالا مترجم شما نمی تواند مطلب را خوب انعکاس دهد ! که در ادامه مترجم تونی گفت : من بهترین مترجم ایران هستم وکسی نمی تواند به کار من ایراد بگیرد ، وقتی این جمله مترجم به تونی نیز منعکس شد نسبت به هم اعلام رضایت کردند .

سرمربی تراکتور با اشاره به دو بازی گذشته این تیم تغییر در ترکیب اولیه این تیم را تائید واعلام کرد که احسان حاج صفی ومیلاد فخر الدینی مثل گذشته بعنوان دفاع کناری کار خواهند کرد وایرانپوریان واکرامی از بازی خارج خواهند شد .

جمله علیفر گزارشگر بازی پیکان وتراکتور سازی که اعلام کرده بود که این تیم با این نوع بازی‌ها نمی تواند جزء مدعیان باشد ، مورد دیگری بود که تونی در جواب گفت : با این سخن کاملا موافقم وما بازی های خوبی انجام نمی دهیم ونظر ایشان درست است منهم از نحوه بازی بازیکنان ناراضی هستم ولی از نظر اخلاقی رضایت دارم امید وارم هفته به هفته بهتر بازی کنیم وبه هماهنگی لازم برسیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391