برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتور سازی ۵ - هنرمندان ۳؛ بد سلیقه گی برگزارکنندگان وعدم استقبال مردم

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۹ — گل

دیدار خیرخواهانه برای زلزله زدگان آذربایجان شرقی بین تراکتور سازی وتیم هنرمندان در شرایطی برگزار شد که بدلیل فاصله کوتاه از بازی های هفته پنجم وحضور ۴۰ هزار نفری تماشاگران که اتفاقا با حال وهوای حمایت از زلزله زدگان ورزشگاه را یکدست سیاه پوش کرده بودند.

استقبالی از این دیدار صورت نگرفت و در کمال تعجب نهایتا بیش از سیصد نفراز این بازی دیدن کردند ،به نظر برگزار کنندگان این دیدار باید تدبیر بهتری اتخاذ و با تعیین زمان مناسب و رعایت نکات لازم برای اینگونه مراسم‌ها حضور مردم را پر رنگتر از این می کردند.

تراکتور سازی برای این بازی تقریبا با ترکیب اصلی خود تنها با جابجای عقیل اعتمادی با محسن فروزان درچهار چوب دروازه ، این بازی را با اسدی ، حسینی ، فخرالدینی ، حاج صفی ،دهنوی، کیانی ، لوپز ، حاتمی ، ابراهیم زاده وکریمیان شروع کرد ویک نیمه ۳۵ دقیقه ای را با همین ترکیب با نتیجه ۲ بر۱ به پایان برد ، در مقابل کاروان ۴۵ نفره تیم هنرمندان که علاوه بریاران همیشگی خود از جمله شهاب عباسی وحمید نوری ، فرهاد جم ، فرشید عبداللهی و ...از تعدادی از هنرمندان تبریزی همچون هاشم چاووشی ، بابک نهرین ، علیرضا رنجی پور و ... نیز سود می برد با تعویض های مکرر سعی در رسیدن بازی به همه اعضای خود داشت .

۳۵ دقیقه دوم با تغییر نفرات تراکتور سازی همراه شد وعلاوه بر بازیکنان ذخیره وامید از اعضای کادر فنی نیز تونی اولیویرا ، غلامرضا باغ آبادی ، علیرضا پژمان ، آذرنیا و...به بازی اضافه شدند تا ایندیداربا شرایط دیگری دنبال شود ودر مقابل تیم هنرمندان نیز با دعوت از بازیکنان دهه ۷۰ تراکتور همچون ، یونس باهنر ، خطیبی ، یوسف بخشی زاده ، غلامحسین دین محمدی و... که بیشتر در نیمه دوم به میدان آمدند آنها را هم در این کار خیر شریک کرد .

۳۵ دقیقه دوم نیز با برتری ۳ بر ۲ تراکتور سازی همراه شد تا در مجموع برد ۵ بر ۳ به نام این تیم ثبت شود ، محسن فروزان وعقیل اعتمادی دو دروازه بان تراکتور نیمه دوم بعنوان مهاجم کار کردند که یکی از گل‌ها تراکتور هم سهم اعتمادی بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391