برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زلزله ۶.۲ ریشتری در تبریز، تمرینات تراکتور تعطیل شد

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۵۳ — گل

زمین لرزه شدیدی این شرایط را به هم زد وهمه مردم از کوچک وبزرگ هراسا ن به خیابانها وفضا های باز ریختند

در شرایطی که تا فبل از ساعت ۱۶:۵۳ دقیقه .۱۵ ثانیه همه مردم در شهر تبریز مشغول زندگی عادی خود بودند ، زمین لرزه شدیدی این شرایط را به هم زد وهمه مردم از کوچک وبزرگ هراسا ن به خیابانها وفضا های باز ریختند واین خبری از زلزله ۶.۲ ریشتری در فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتری این شهر بود .در ادامه درست در دقایقی که همه در حال گفتگو در مورد خبر های مربوط به این اتفاق بودند بفاصله ۱۱دقیقه یکبار دیگر شهر تبریز بشدت لرزید وهر چند بیشتر مردم در بیرون از ساختمانها بودند ولی به نظرلرزش دوم وحشت بیشتری را ایجاد کرد .

همانطوری که در جدول زیر مشاهده می کنید این زمین لرزه که بفاصله ۵۱ دقیقه ۶ بار تکرار شددر حدود ۱۰۰ کیلومتری شهر تبریز به وقوع پیوست بزرگترین درجه ریشتر آن ۶.۲وکوچکترین آن ۴.۱ بوده است که در تبریز سه مورد آن احساس شد .

زمین لرزه شدید تبریز که فعلا از میزان خسارات آن خبری منتشر نشده همه فعالیت‌ها را تحت تاثیر خود قرار داد وتمرین امروز تراکتور سازان نیز از این اتفاق بی نصیب نماند ودر شرایطی که بازیکنان آماده حضور در تمرین عصر گاهی بودند به همین دلیل در کنار خانواده های خود باقی ماندند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391