برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش رویانیان به مدال آوری قهرمانان غیر فوتبالی

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۵ — جام‌نیوز

محمد رویانیان از آغاز فعالیت پرسپولیس در یکی از رشته‌های کشتی فرنگی، کشتی آزاد، تکواندو یا وزنه برداری در سطح لیگ برتر خبر داد.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: «با توجه به جایگاه باشگاه پرسپولیس در میان اقشار جامعه در نظر داریم به منظور انتقال این پتانسیل به سایر رشته های ورزشی، در یکی از رشته های مدال آور المپیک مانند دو و میدانی، کشتی فرنگی، آزاد، تکواندو یا وزنه برداری فعالیت داشته باشیم که به این ترتیب باشگاه پرسپولیس تنها مختص به فوتبال نخواهد بود.»

وی ادامه داد: «حمایت از تیم ملی یکی از وظایف باشگاه‌ها است. در این راستا چنانچه مسئولان صلاح بدانند ما آمادگی خود را برای تیمداری در یکی از رشته های مورد اشاره، اعلام می کنیم. بر همین اساس بررسی‌های لازم صورت خواهد گرفت تا ورود پرسپولیس به یکی از رشته های تکواندو، دو و میدانی، کشتی آزاد، کشتی فرنگی یا وزنه برداری طبق یک طرح مطالعاتی و با در نظر گرفتن تمام جوانب امر تحقق یابد.»

رویانیان در ادامه با اشاره به اینکه هدف از این اقدام، ایجاد توجه بیشتر به رشته های مدال آور است، تصریح کرد: «پرسپولیس یک نام بزرگ و پرطرفدارترین باشگاه کشور است. این مساله می تواند فرصت‌ها و ظرفیت های تازه ای را ایجاد کند. امیدواریم با این حضور ضمن ایجاد توجه و حساسیت بیشتر نسبت به مسائل دیگر رشته های ورزشی، به حل آنها توسط مسئولان کمک شود.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: «باشگاه پرسپولیس به دنبال تشکیل یک تیم مقتدر در یکی از رشته های یاد شده است و بر همین اساس در کنار استفاده از قهرمانان و مدال آوران المپیکی و جهانی نسبت به سرمایه گذاری روی جوان‌ها نیز اقدام خواهیم کرد.»

رویانیان در پایان افزود: «حال که جوانان غیور ایران زمین در سایه تلاش های مسئولان به موفقیت های بی بدیلی در عرصه رقابت‌های المپیک دست پیدا کرده‌اند. برای حفظ و گسترش این پیروزی‌ها باید بیش از پیش تلاش کرده و هر یک سهم خود را ایفا کنیم، چرا که حفظ این سرمایه‌ها وظیفه‌ای ملی است.»

محمد رویانیان همچنین گفت: «زلزله اخیر در آذربایجان شرقی، دل همه ملت ایران را به لرزه در آورده است. باشگاه پرسپولیس این مصیبت را به خانواده قربانیان حادثه و مردم شریف آذربایجان شرقی تسلیت می گوید.»

وی ادامه داد: «جامعه ورزش کشورمان همواره در چنین مواقعی ایفاگر نقشی سازنده بوده است. باشگاه پرسپولیس نیز با هواداران میلیونی خود، از این قاعده مستثنی نیست و بر خود فرض می داند که با تمام توان در کنار حادثه دیدگان باشد. در این ارتباط کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس ماموریت یافته است اقدامات لازم را به عمل آورد که درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.»

رویانیان در پایان افزود: «باشگاه پرسپولیس در زمینه های معنوی، ورزشی و فرهنگی هم اقدامات و برنامه ریزی های گوناگونی را طراحی خواهد کرد تا با توجه به میلیون‌ها هواداری که دارد رسالت و وظیفه انسانی و اسلامی خود را در قبال بازماندگان این حادثه به انجام رساند و در کنار آنها باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391