برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از عضدی تا سردار جنگل؛ این ورزشگاه آماده نیست

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — گل

حال اینکه چه اصراری از سوی مدیران پرسپولیس وجود دارد تا بازی در این ورزشگاه انجام شود فقط یک کلمه است: چمن مصنوعی!

انگار جنجال در بازی داماش و پرسپولیس کم کم به یک اپیدمی تبدیل می شود.چه در حین بازی و چه پیش از بازی. امسال هم که هنوز مسابقه شروع نشده و جنجال آفرینانی همچون شیث و نصرتی و مازیار زارع و در این میدان حضور ندارند، چهره ی جنجالی تازه ای در این میان سرباز کرد: ورزشگاه سردار جنگل!!!

این روزها سوژه ی داغ رسانه‌ها در مورد بازی داماش-پرسپولیس همین یک جمله است: مسابقه در عضدی انجام می شود یا سردار جنگل؟ در حالی که انتخاب ورزشگاه از بدیهی ترین اختیارات میزبان است (البته به شرط دارا بودن شرایط استاندارد ورزشگاه) و ورزشگاه دکتر عضدی همه ی شرایط مورد نظر کنفدراسیون آسیا را دارا می باشد و در چند سال اخیر همه ی مسابقات داماش در این ورزشگاه انجام شده است،پرسپولیسی‌ها با استناد به یک مصوبه داخلی شورای تامین استان،( مبنی بر انجام اینکه بازی داماش با تیم های پرسپولیس و تراکتور و استقلال و ملوان نباید داخل شهر برگزار شود) خواهان انجام این مسابقه در ورزشگاه سردار جنگل هستند. حال اینکه در سال گذشته هم مسابقه ی برگشت داماش و ملوان و هم دیدار داماش و استقلال در جام حذفی در ورزشگاه عضدی انجام شد بدون اینکه هیچ مشکلی پیش بیاید و خون از دماغ کسی بیرون بیاید. و بر عکس همه بیاد دارند چه اتفاقات نا خوشایندی پس از بازی داماش و و تراکتورسازی در مزارع اطراف استادیوم سردار جنگل بین هواداران دو تیم افتاد

خارج از همه ی این بحث‌ها ورزشگاه سردارجنگل مدتی است برای تعمیر قسمت هایی مانند: بخش وی آی پی، سالن کنفرانس،صندلی های آسیب دیده، اتاق داوران و سکوهای صدمه دیده در حال باز سازی است و بنا بر نظر بخش مهندسی وزارت ورزش تا دو ماه دیگر قابلیت بحره برداری را ندارد.

حال اینکه چه اصراری از سوی مدیران پرسپولیس وجود دارد تا بازی در این ورزشگاه انجام شود فقط یک کلمه است: چمن مصنوعی! قرمز های پایتخت که از ابتدای هفته ی گذشته مطمئن بودند می توانند مسئولان گیلان را راضی کنند تا این بازی در عضدی برگزار نشود حداقل تمرین را بر روی چمن مصنوعی انجام دادند و حال نمی خواهند تن به این کار بدهند. آنها البته خیلی هم بی راه نمی گویند؛ سئوال این است اساسا چرا بازی های لیگ باید در چمن مصنوعی برگزارشود؟

این تصاویر مربوط می شود به امروز پنجشنبه ۲۶ امرداد ماه نود و یک ساعت ده صبح. چه کسی می پندارد که این ورزشگاه تا دو ماه دیگر هم آماده بازی شود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391