برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وطنخواه: نگران پرسپولیس هستم، از ژوزه بپرسید مشکل کجاست

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۲ — ایسنا

عضو کمیته‌ فنی باشگاه پرسپولیس گفت: اگر جلسه کمیته‌ فنی تشکیل شود و مرا هم به آن دعوت کنند، نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی می‌‌کنیم.

تیم پرسپولیس

رضا وطنخواه من هم مثل هواداران، نگران پرسپولیس هستم، ولی ان‌شاءالله اگر جلسه کمیته‌ فنی تشکیل شود و مرا هم به آن دعوت کنند، نقاط ضعف و قوت تیم را بازگو می‌‌کنیم تا ببینیم چطور می‌شود!

وی در پاسخ به این سوال که مشکل پرسپولیس را چه می‌داند، اظهار کرد: سرمربی تیم که با آن زندگی می‌کند و هفته‌‌ای هفت روز در کنار بازیکنان است، بهتر می‌داند که مشکل تیم چیست و این سوال را باید از او بپرسید. کمیته‌ فنی فقط به مثابه عصایی در دست کادر فنی است که نمی‌تواند دخالتی در امور فنی داشته باشد و تنها اگر از آن کمکی خواسته شود، به یاری کادر فنی می‌شتابد.

با این حال وطنخواه انگیزه را عامل اصلی موفقیت یک تیم دانست و گفت: وقتی در یک تیم انگیزه بازی و برد وجود نداشته باشد، تیم به مشکل بر می‌خورد. ضمن این که اکنون در تیم‌های شهرستانی بازیکنان جوان و جویای نامی هستند که می‌‌خواهند خودی نشان دهند و به همین دلیل برابر پرسپولیس با انگیزه بیشتری بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس و تیم‌های بزرگ باید در زمین تمام داشته‌های خود را ارائه دهند. حال می‌خواهد این کار به خاطر خودشان باشد یا هواداران باید انجام شود. سرمربی تنها بخشی از مساله است و بازیکنان اصل کار هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391