برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمود یاوری: کشتی گیران حق دارند به فوتبال اعتراض کنند، قدرت دو باشگاه به فدراسیون می چربد

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۴ — پانا

سرمربی فجرسپاسی گفت: در فوتبال پول های زیادی حیف و میل می کنیم و کشتی گیران حق دارند به این امر اعتراض کنند.

محمود یاوری

محمود یاوری در خصوص وقفه لیگ اظهار داشت: همیشه از این وقفه‌ها استفاده می کنیم. هیچ تیمی کامل نیست و باید از این فرصت‌ها برای بهترشدن و پیشرفت سود برد. ما کار خود را می کنیم و به دیگر تیم‌ها کاری نداریم. تازه تعطیلی این قدر زیاد نیست که سروصدا می کنند. فقط ۲ روز اضافه شده.

وی افزود: لیگ هر کشوری مادر تیم ملی اش است و تیم ملی در دامان لیگ پرورش می یابد. این تعطیلی باعث پائین آمدن کیفیت و تاثیرگذاری و در نهایت فرسایشی شدن لیگ می شود ولی باید تیم ملی را هم تقویت کرد. شما ببینید برای یک طلا، نقره و برنز چقدر مردم پای تلویزیون میخکوب می شوند. اگر فوتبال بتواند نتیجه بگیرد این شادی‌ها چندین برابر می شود.

سرمربی تیم فجرسپاسی تصریح کرد: اگر فدراسیون می خواهد لیگ در خدمت تیم ملی باشد باید برنامه ای که اعلام می کند، غیرقابل تغییر باشد و دستکاری نشود. متاسفانه ۲ باشگاه به تیم ملی فشار می آورند که باید از ما بیشتر بازیکن دعوت شود و از طرفی هم به فدراسیون نامه می زنند که چون بازیکن ملی پوش زیاد داریم باید بازی های ما به تعویق بیفتد. این دیگر چه برنامه ای است که فقط این تیم‌ها سود می برند و به بقیه تیم‌ها ظلم می شود؟

یاوری گفت: چه اشکالی داشت اگر بازی بقیه تیم‌ها را هم شنبه و یکشنبه برگزار می کردند؟ متاسفانه قدرت این ۲ باشگاه به فدراسیون می چربد و فدراسیون تحت تاثیر آنهاست. همه بازی‌ها باید در یک روز برگزار می‌شد نه این که به ۶ تیم محبت نند و به بقیه ظلم.

وی در ادامه با اشاره به درخشش تیم ملی کشتی فرنگی با هدایت محمد بنا در المپیک تاکید کرد: بنا کار بزرگی انجام داد و به او تبریک می گویم. ما هم در فوتبال امثال بنا داریم ولی این که کشتی گیران به فوتبال بابت پول زیادی که در آن خرج می شود، اعتراض می کنند، حق دارند. ما در فوتبال پولهای زیادی حیف و میل می کنیم بدون هیچ بازدهی.

سرمربی فجرسپاسی افزود: در این بحث ، خودم را هم می گویم هرچند باور کنید کمترین قرارداد را با فجر بستم. ورزش هایی مثل کشتی و وزنه برداری و ۲، ۳ رشته دیگر که مدال آور هستند در حقشان اجحاف می شود و باید پول خوبی به آنها بدهند. متاسفانه در فوتبال مدیران غیرتخصصی و غیرورزشی می آیند و هول می شوند و پولهای زیرمیزی، رومیزی، پشت پرده، زیرپرده و هزینه های زیادی می دهند. این مدیریت‌ها هرج و مرج ایجاد می کند. مثلا تیمی هرتعداد بازیکن که می خواهد می گیرد و از انواع بندها هم استفاده می کند. چه کسی باید اینها را بررسی کند؟ تیم داریم که چندین برابر ما هزینه کرده و کسی به آنها کاری ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391