برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سال ۹۱، سالی بدون پیروزی برای ذوب‌آهن

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۴ — گل

تیم فوتبال ذوب‌آهن از زمانی‌که صبا باطری به قم انتقال یافت و به نام صبای قم مرسوم شد، تاکنون طعم شکست را برابر این تیم نچشیده بود، اما شاگردان گل‌محمدی این طلسم را نیز باطل کردند

تیم ذوب آهن

تیم فوتبال ذوب‌آهن در فصل جدید از ابتدا در سراشیبی قرار گرفته است و از همین ابتدا بحران را در اردوی خود احساس می‌کند. اما بحران امروز ذوب‌آهن تازگی خاصی برای هواداران ندارد و ریشته در فصل گذشته دارد.
تیم فوتبال ذوب‌آهن روز گذشته در ورزشگاه خانگی خود برابر صبای قم طعم شکست را بار دیگر چشید تا این دومین شکست کربکندی به همراه ذوب‌آهن در فصل جاری باشد.
نکته‌ی جالب در مورد شکست اخیر این تیم آن است که ذوب‌آهن با قبول این شکست همچنان بدون برد در سال ۹۱ باقی ماند. جالب‌تر آن است که بدانید آخرین پیروزی ذوب آهن در لیگ برتر به دیدار این تیم برابر همین صبای قم در سال گذشته برمی‌گردد، جایی که ذوب‌آهن با گل دقیقه‌ی ۹۰ صادقیان پیروز شد ، اما در دیدار شب گذشته دقیقاً برعکس این اتفاق رخ داد و این بار صبایی‌ها با گل دقیقه ۹۰ برابر ذوب‌آهن پیروز شدند. از آن پیروزی تاکنون ۹ دیدار می‌گذرد و ذوب‌آهن بر خلاف تیم هم‌شهری عملکرد ناامید کننده‌ای داشته است.
اگر توجیه‌های رایج اوایل فصل مربیان لیگ برتری را کنار بگذاریم به حرف زیبای محسن مسلمان خواهیم رسید ، که گفت : " بد بازی کردیم ، می‌گوئیم زمین کج است." حرف مسلمان کاملا درست است و ذوب‌آهن آنی نیست که باید باشد. آن تیمی نیست که راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شد. ذوب‌آهن تیم تضعیف شده‌ای است که سبقه‌ی قابل احترامی دارد ، ولی هواداران نمی‌توانند در گذشته سیر کنند و از امروز آینده غافل شوند.
تیم فوتبال صبای که شروعی بسیار موفق را با هدایت گل‌محمدی در لیگ برتر داشته است ، دیشب برابر ذوب‌آهن موفق به شکستن یک طلسم نیز شد. میلاد نوری با زدن گل برتری صبا در دقیقه‌ی ۹۲ بازی توانست رکورد شکست ناپذیری ذوب‌آهن برابر صبای قم را بشکند.
تیم فوتبال ذوب‌آهن از زمانی‌که صبا باطری به قم انتقال یافت و به نام صبای قم مرسوم شد ، تاکنون طعم شکست را برابر این تیم نچشیده بود ، اما دیشب شاگردان گل‌محمدی این طلسم را نیز باطل کردند تا در ذوب‌آهن مدل ۹۱ هیچ نکته‌ی مثبتی باقی نماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391