برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشای دخالت عابدینی در امور فنی داماش

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۹ — آفتاب

در ترکیب دخالت می کردند اما بنده مربی ای نیستم که بزارم کسی در کارم دخالت کند.

امیر عابدینی

مربی اخراج شده تیم فوتبال داماش گیلان گفت: از هفته سوم قرار بوده که من جدا شوم. زمانی که باشگاه سر و سامان نداشت هرندی همه کاره و بهترین مربی بود اما از وقتی پول و مالک جدید به باشگاه آمد یاد کنار گذاشتن من افتادند.

وی درباره دخالت عابدینی در ترکیب تیم اظهار داشت: در ترکیب دخالت می کردند اما بنده مربی ای نیستم که بزارم کسی در کارم دخالت کند.

امید هرندی درباره علت درگیری به وجود آمده در شب بازی با فجر با سرپرست تیم گفت: اجازه دادن به بازیکن وظیفه سرمربی تیم است اما سرپرست حق دخالت در این کار ندارد. ۲ بازیکن شیرازی ما ۳ ماه است که با تیم تمرین می کنند و حالا می خواستند یک شب در کنار خانواده باشند. من هم اجازه دادم اما سرپرست تیم می گفت که من اجازه نمی دهم.

هرندی در پایان گفت: آقای عابدینی برای بازی با ملوان یک ترکیب پیشنهاد کرد و گفت با این ترکیب بازی کنید. من هم به ایشان گفتم که با این ترکیب بازی نمی کنم به همین دلیل بود به من گفتند اگر ببازی تو را برکنار خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391