برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایت ناظران AFC از امکانات فولاد

جمعه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۵۵ — گل

فولاد به خوبی بر تیم های پایه تاکید کرده است و این برای هیئت ای اف سی جالب بوده است که اینچنین به تیم های پایه خودنظارت می کنند

یکی از باشگاه هایی که هیئت اعزامی ای اف سی آن را مورد بازدید قرار داد باشگاه فولاد خوزستان است.باشگاهی که یکی از بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را در ایران برای خود آماده کرده و امیدوار است تا بتواند نمره قبولی را از نمایندگان ای اف سی را دریافت کند.
نمایندگان ای اف سی ظهر امروز وارد اهواز شدند و ابتدا از ورزشگاه الغدیر دیدن کردند.سپس به باشگاه فولاد رفتند و از امکانات این باشگاه از جمله ورزشگاه ۳۰ هزار نفری بازدید کردند.پس از بازدید، در جلسه ای که تمام مسئولین فولاد در آن حاضر بودند ابتدا سیف اله دهکردی ، مدیرعامل فولاد ضمن خوش آمد گویی، پیشینه ای را از باشگاه فولاد خوزستان برای این هیئت اعزامی عنوان کرد و سپس به معرفی همکاران خود در باشگاه فولادخوزستان پرداخت.

در ادامه هیئت ای اف سی خود را معرفی کردند و هرکدام وظایف خود را عنوان کردند. در ادامه سرپرست هیئت اعزامی امکانات باشگاه فولادرا جالب توصیف کرد و در مورد ورزشگاه سی هزار نفری فولاد این چنین گفت : این ورزشگاه می تواند در ایران و آسیا بدرخشد.وی از مسئول ساخت ورزشگاه خواست تا نقشه ورزشگاه را برای ای اف سی بفرستد تا ای اف سی مشاوره هایی را در جهت بهبود ساخت ورزشگاه انجام دهد.
وی همچنین تاکید کرد : فولاد به خوبی بر تیم های پایه تاکید کرده است و این برای هیئت ای اف سی جالب بوده است که اینچنین به تیم های پایه خودنظارت می کنند. وی ابراز امیدواری کرد که فولاد را در مسابقات باشگاه های آسیایی ببیند. وی از اینکه در باشگاه فولاد حیطه وظایف هرکس مشخص است ابراز خرسندی کرد.
در ادامه مسئولین باشگاه فولاد کلیپی از تاریخچه خوزستان ، امکانات باشگاه فولاد ، اساسنامه ، مدارک مربیان ، موفقیت های فولاد و ... را به زبان انگلیسی برای حضار پخش کرد. پس از این جلسه عمومی هر کدام از اعضای هیئت اجرایی به سراغ مسئولین مربوط به وظایفشان رفتند تا بتوانند باشگاه فولاد خوزستان را مورد ارزیابی قرار دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391