برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

AFC از فدراسیون فوتبال ایران گزارش عملکرد خواست

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۸ — فارس

کنفدراسیون فوتبال آسیا از فدراسیون ایران خواست تا ۱۹ آبان گزارش عملکرد خود را ارسال کند.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال خواهان ارسال گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ به کنفدراسیون فوتبال آسیا شد.

سوسی در این نامه خطاب به مهدی محمد نبی آورده است:

نظر به اینکه مراسم بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۱ در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می‌شود و در این مراسم بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی می‌شود، به همین دلیل و برای معرفی بهترین فدراسیون فوتبال آسیا در میان ۴۸ فدراسیون عضو، از فدراسیون فوتبال ایران می‌خواهیم تا ۱۹ آبان ۹۱ گزارشی از فعالیت‌های فدراسیون فوتبال شامل فعالیت‌های اجرایی، آموزشی، برگزاری مسابقات، فعالیت‌های اجتماعی و در مجموع اقدامات این فدراسیون در سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کند.

این تاریخ، آخرین مهلت برای ارسال گزارش است و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391