برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آقازمانی:مصدومیت بچه‌ها خوشحالم نمی کند

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۳ — گل

آنچه مرتب به آن فکر می کنیم، کسب یک پیروزی برای تغییر فضای فعلی تیم است

سامان آقازمانی

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیت چند نفر از بچه‌ها باعث نگرانی ما شده است.

سامان آقازمانی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: نمی توانیم این روزها منکر آن باشیم که مصدومیت بچه‌ها باعث نگرانی ما شده است. ملی پوشان هم نیستند، که این مساله روی هماهنگی تیمی هم تاثیر می گذارد. از سوی دیگر به شرایطی رسیده ایم که اصلا نمی توانیم فکر کنیم، نتیجه گیری در بازی‌ها به بعد موکول شود. البته مانوئل ژوزه مربی با تجربه ای است و قطعا برای کم کردن اثر مشکلات راهکارهای خودش را دارد و آنچه را می بیند که شاید ما و دیگران نبینیم.

هافبک جوان پرسپولیس در ارتباط با افزایش احتمال بازی کردنش با توجه به مصدومیت‌ها تصریح کرد؛ نه من، بلکه هیچیک از بچه‌ها به چنین مسائلی فکر نمی کنیم. یک فوتبالیست واقعی از مصدومیت دیگری خوشحال نمی شود، چون این مساله برای همه خواهد بود. کسی که می خواهد در پرسپولیس دوام بیاورد باید متکی به توانایی های خودش باشد. من هم با شروع این فصل فیکس بازی کردم و بعد از مصدومیت از ترکیب خارج شدم.

آقازمانی در پایان درباره وضعیت خود و تیم خاطر نشان کرد: ما تمرینات منظمی را دنبال می کنیم. بچه‌ها انگیزه زیادی دارند، البته طبیعی است که نبودن ملی پوشان ما را کمی از برنامه عقب می اندازد. با این وجود آنچه مرتب به آن فکر می کنیم، کسب یک پیروزی برای تغییر فضای فعلی تیم است. من هم این روزها سخت تمرین می کنم تا بتوانم به ترکیب اصلی برگردم. البته بازی در پست هافبک دفاعی همیشه دردسرهای خودش را دارد. دیگران از شما انتظار دارند. گل نزنی و گل نسازی همه علیه تو می شوند، اما همانطور که گفتم سرمربی آنچه را می بیند و می خواهد شاید دیگران نبینند و نخواهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391