برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی احمدی: با شعار تماشاگران نه بازیکنی می‌رود نه کسی بر می‌گردد

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۸ — گل

متاسفانه برخی از معدود هواداران سپاهان در یکی دو بازی اخیر شعارهایی سرداده اند و بازیکنان خاصی را تشویق می‌کنند که به نظر من این مسئله اصلا به سود تیم نیست.

علی احمدی و تیم سپاهان

مدافع تیم سپاهان در مورد دو باخت پیاپی تیم سپاهان گفت: درست است که سپاهان با این دو باخت ۶ امتیاز از دست داده اما هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده و فرصت جبران این نتایج وجود دارد.
علی احمدی در مورد باخت سپاهان مقابل پیکان و شرایط تیم اصفهانی به ایمنا می‌گوید: واقعا در این بازی مستحق باخت نبودیم چون اگر قرار بود توپ‌هایمان وارد دروازه شود، این بازی باید هشت صفر به سود ما به پایان می‌رسید اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد تا سپاهان متحمل این شکست خارج از خانه شود. ما در این بازی سه موقعیت صددرصد گل توسط جمشیدیان، ‌سوکای و جالوویچ داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه می‌دهد:‌ اواخر بازی حتی خودمان باور نمی‌کردیم که نتوانسته‌ایم گل بزنیم و داریم امتیاز این بازی را از دست می‌دهیم و روی یک اتفاق فوتبالی گل خوردیم. به نظر من در مورد گل دیشب همه مقصرند و خوردن گل‌هایی نظیر این در فوتبال کاملا طبیعی است.
اما مدافع سپاهان در بخش دیگری از صحبت‌های خود گلایه‌ای از هواداران سپاهان کرد و در مورد شعارهای برخی هواداران و تشویق‌های آنها گلایه کرد. او در این زمینه بیان می‌دارد: متاسفانه برخی از معدود هواداران سپاهان در یکی دو بازی اخیر شعارهایی سرداده اند و بازیکنان خاصی را تشویق می‌کنند که به نظر من این مسئله اصلا به سود تیم نیست. هوادار باید در باخت‌ها هم پشت سر تیم باشد و در این شرایط از ما حمایت کند.
او تصریح می‌کند: به هر حال هر شرایطی پیش بیاید، این بازیکنان عوض نمی‌شوند و بازیکنانی که از سپاهان جدا شده‌اند، به تیم باز نمی‌گردند بنابراین بهتر است به جای این شعارها، به حمایت از بازیکنان و کادر فنی بپرازند چون سپاهان بدون شک در بازی‌های آینده خود شرایط بهتری پیدا می‌کند و با این دوباخت هیچ اتفاقی نیافتاده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391