برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار کمیته انضباطی

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۳ — ورزش۳

کمیته انضباطی آخرین احکام صادره اش را اعلام کرد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

*ملوان باید ۹۰ هزار دلار به لاتکوسکی پرداخت کند

بر اثر شکایت زوران لاتکوسکی بازیکن مقدونیه ای از باشگاه ملوان انزلی، پس از بررسی اسناد و مدارک موجود، قرار شد که جلسه دیگری در تاریخ ۲۴ مردادماه برگزار شود که از باشگاه ملوان کسی در این جلسه حضور پیدا نکرد.در نهایت کمیته انضباطی باشگاه ملوان انزلی را به پرداخت ۹۰ هزار دلار به بازیکن خارجی محکوم کرد. رای صادره در مهلت یک هفته ای قابل تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف خواهد بود.


*تراکتور سازی به پرداخت ۴۲ میلیون تومان در حق منیعی محکوم شد

بر اثر شکایت میثم منیعی از باشگاه تراکتورسازی و پس از بررسی اسناد و مدارک موجود، دو بار باشگاه تراکتورسازی به کمیته انضباطی احضار شدند که هر دو بار در جلسه حاضر نشدند. بر همین اساس این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲ میلیون تومان به میثم منیعی محکوم شده است. رای صادره در مهلت یک هفته ای قابل تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف خواهد بود.

ضمن اینکه در دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در هفته ششم لیگ برتر در اصفهان، پس از پایان بازی تونی اولی ویه را سرمربی تراکتور در کنفرانس خبری بازی شرکت نکرد و به همین دلیل سرمربی پرتغالی تراکتوری سازی به پرداخت ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. در نیمه دوم این بازی هم تماشاگران منتسب به تراکتور سازی تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس، باشگاه تراکتورسازی دو میلیون تومان جریمه نقدی می شود. آرای صادره قطعی و غیرقابل تغییر است.

همچنین در دیدار تراکتورسازی تبریز و صبای قم در هفته هفتم لیگ برتر، تماشاگران منتسب به تراکتور تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس سه میلیون تومان جریمه می شوند. رای صادره در این باره قطعی است.


*جریمه تقوی و باشگاه سایپا

در جریان دیدار تیم های سایپای البرز و راه آهن شهرری در هفته هفتم لیگ برتر در تاریخ ۷ شهریور۹۱، تیم سایپا در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شد که به پرداخت ۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. از دقیقه ۸۷ تماشاگران منتسب به تیم سایپا علیه داوران تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین باشگاه سایپا به همین دلیل سی میلیون ریال جریمه می شود.مجتبی تقوی سرمربی سایپا در پایان مسابقه به داور بازی اهانت هایی داشته که بر همین وی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. آرای صادره قطعی و غیر قابل تغییر هستند.

*داماش از دو بازی خانگی محروم شد

بر اساس گزارش ناظران بازی و داوری دیدار تیم های داماش گیلان و ملوان بندر انزلی، تماشاگران منتسب به تیم داماش تخلفات شدیدی نظیر اهانت به بازیکنان ملوان و داوران بازی کردند. در جریان بازی ۷ ماده منفجره به داخل زمین پرتاب شد که به یک عکاس هم اصابت کرد. کمیته انضباطی بر اساس سوابق سو برخی تماشاگران داماش و وخامت وضعیت ورزشگاه در زمان بازی های این تیم، این باشگاه را به پرداخت ۵ میلیون تومان جریمه نقدی و محروم از دو بازی محکوم کرد. همچنین تماشاگران منتسب به تیم ملوان انزلی هم در این بازی تخلفاتی مرتکب شدند که باشگاه ملوان انزلی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.لازم به ذکر است میزبانی خارج از خانه تیم داماش، با تشخیص و تعیین سازمان لیگ خواهد بود. آرای صادره قطعی و غیرقابل تغییر هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391