برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امانی: برای میزبانی از پرسپولیس زودتر اقدام می‌کنیم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۴ — فارس

قائم مقام باشگاه راه‌آهن گفت: برای دیدار با پرسپولیس زودتر اقدام می‌کنیم تا در ورزشگاه خودمان میزبان این تیم باشیم.

تیم راه آهن

کاظم امانی در حاشیه جلسه اتحادیه فوتبال ، گفت:‌ برگزاری این جلسات خیلی خوب است. مدیران باشگاه‌ها در کنار یکدیگر می‌نشینند و در مورد برنامه‌هایی که دارند بحث و گفت‌وگو می‌کنند. صحبت‌هایی در مورد حل مشکلات مالیات، مسئله خصوصی‌سازی، جلسه با مجلس و برخی دیگر از دغدغه‌های باشگاه‌ها انجام شد و اعلام کردند این مشکلات را باید به شرط اینکه همه افراد کمک کنند حل کنیم.

وی در مورد مشکلات مدارک راه‌آهن و ایرادهایی که AFC گرفته، اظهار داشت: تازه دو ماه است باشگاه را خریداری کردیم. برخی مشکلات مربوط به زمان ما بود که آنها را ارائه و حل کردیم. یک سری هم مربوط به مالکین قبلی است که در اختیار ما نیست و با پیگیری‌هایی که انجام دادیم موفق شدیم قسمتی از این مسائل را حل کنیم.

امانی اضافه کرد: باید با مالکین قبلی صحبت کنیم، چرا که بحث مربوط به راه‌آهن نیست و یک مسئله ملی است. امیدوارم بتوانیم مشکلات را حل و مدارک خود را تکمیل کنیم. نمی خواهیم به خاطر راه‌آهن امتیاز لیگ ما کم شود و سعی می کنیم مدارک خود را کامل کنیم.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن در مورد اینکه قرار شد بازی راه‌آهن و استقلال در استادیوم آزادی برگزار شود، تصریح کرد: با برگزاری بازی در استادیوم تختی مخالف بودیم. صبح شنبه نامه‌ای را به کفاشیان و نبی دادیم. اولویت ما برگزاری بازی در استادیوم آزادی، اولویت دوم ما انجام بازی در ورزشگاه اکباتان بدون حضور تماشاگران و اولویت سوم بازی در کیش بود.

وی گفت: اعلام کردیم به غیر از این سه گزینه هیچ مسئله‌ای را قبول نمی‌کنیم. در نهایت به کفاشیان و نبی این موضوع را باز هم اعلام کردیم اما نتیجه‌ای نگرفتیم تا سرانجام با مساعدت مدیران استادیوم آزادی آنها موافقت کردند بازی در آزادی انجام شود و این مسئله را به سازمان لیگ اعلام کردند و مشکل حل شد.

وی افزود: بعد از این اتفاق و موضع‌گیری که در برابر بازی در استادیوم تختی انجام دادیم از بازی‌های بعدی که برابر تیم‌های تهرانی مثل پرسپولیس و استقلال میزبان هستیم، تا جایی که قانون به ما اجازه می‌دهد می‌خواهیم از حق خود و امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

امانی ادامه داد: در دیدار برابر پرسپولیس میزبان به دنبال بازی در استادیوم اکباتان بدون حضور تماشاگران هستیم و اگر نشد، بازی را در کیش برگزار می‌کنیم. برای این بازی زودتر اقدام می کنیم و فرصت بیشتری داریم. تا آن موقع سعی می‌کنیم این مسئله را نهایی کنیم.

امانی در مورد دیدار برابر استقلال تصریح کرد: نتایج اخیر راه‌آهن روحیه خوبی به بازیکنان ما داده است. اردوی ترکیه هم کمک زیادی به ما کرد تا به شرایط بهتری برسیم. اگر اتفاق خاصی نیفتد خوشبین هستیم بازی خوب و زیبایی برابر استقلال انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391