برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری : وزارت نفت استعفای مدیرعامل باشگاه نفت آبادان را قبول کند

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۹ — مهر

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل فعلی باشگاه صنعت نفت آبادان قصد رفتن دارد و انتظار داریم وزارت نفت با استعفای وی موافقت کند تا این تیم به شرایط مناسبی برسد.

محمد سعید انصاری اظهار کرد: نمایندگان مردم آبادان در مجلس نسبت به شرایط تیم فوتبال نفت آبادان حساس هستند زیرا به خوبی می دانند صنعت نفت فراتر از یک تیم فوتبال برای مردم این شهر به حساب می آید و مردم این شهر با برد و باخت طلایی پوشان زندگی می کنند.
وی افزود: شرایط صنعت نفت ارتباط مستقیم با نشاط اجتماعی در آبادان دارد و نمونه این وضع را در هیچیک از مناطق دیگر کشور نمی توان یافت حتی آنهایی که ادعایی در فوتبال ایران دارند به همین دلیل نگاه نمایندگان آبادان برای بهبود شرایط نفت بسیار جدی و ریزبینانه است.

انصاری عنوان کرد: در مدت اخیر با هواداران و پیشکسوتان نفت آبادان و ضیغمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش کشور نشستهایی داشته ام و شرایط نفت را بررسی کرده ایم. متاسفانه علی حکمت مدیرعامل فعلی نفت چندین بار استعفا داده ولی پذیرفته نشده در حالیکه ما انتظار داریم این استعفا به سرعت قبول شود تا نفت به ثبات مدیریتی دست پیدا کند هر چند حکمت در این مدت ثابت کرد با تمام وجود برای نفت کار می‌کند ولی هم اکنون بهترین راه حل این است که وی از نفت خارج شود.

نماینده مردم آبادان عنوان کرد: تمام مشکلات نفت آبادان از عبدالرضا مهربان رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه نفت آبادان به وجود آمده و وی تیم را ویران کرد. مهربان اکنون از پالایشگاه و باشگاه نفت آبادان کنار رفته ولی باید برای به وجود آوردن چنین شرایط برای تیم محبوب آبادانی بازخواست شود.

انصاری تصریح کرد: اکنون که مسلم رحیمی به عنوان رئیس هیئت مدیره وارد باشگاه صنعت نفت شده باید برای تقویت و موفقیت این تیم برنامه ریزی کند و نمایندگان مردم نیز در کنار وی با تمام توان حضور دارند. ضیغمی مدیرعامل پالایش و پخش کشور نیز قول داده که بودجه امسال نفت را به ۹ میلیارد تومان برساند تا شرایط تیم بهبود یابد.

وی اظهار کرد: با این شرایط ما انتظار داریم به زودی شاهد آفتابی شدن فضای تیره و تار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هستیم در غیراینصورت مجددا وارد عمل می شویم تا اینکه بتوانیم نفت را به جایگاهی مناسب برسانیم و دل مردم را شاد کنیم.

صنعت نفت آبادان هم اکنون با پنج امتیاز در رده بسیار نازل هفدهم قرار دارد و هواداران این تیم به شدت نگران آینده تیم خود هستند این در حالی است که بازی آینده این تیم در لیگ برتر در برابر سپاهان اصفهان یکی از آماده ترین حال حاضر فوتبال ایران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391