برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فرد به دنبال جدایی از پرسپولیس

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۹ — قدس‌آنلاین

نزدیکان کریم انصاری فرد معتقدند این مهاجم به خاطر تعدد بازیکن در خط حمله پرسپولیس و اینکه تا کنون در بازی های زیادی روی نیمکت نشسته بدش نمی آید که شانس خود را در فوتبال روسیه دنبال کند

کریم انصاری فرد

مهاجم پرسپولیس با اینکه در اردوی تیم ملی حضور دارد اما از اردن تماس هایی با سرپرست تیم پرسپولیس داشته تا پیشنهادی که به بتازگی از تیم زنیت روسیه ره دست آورده را پیگیری کند. انصاری فرد در این تماس به شیرینی سرپرست پرسپولیس گفته است چنانچه باشگاه با جدایی اش موافقت کند حاضر است پس از بازگشت ساکش را به مقصد روسیه ببندد. مدیربرنامه های انصاری فرد نیز که زمینه پیوستن علیرضا حقیقی رابه تیم روبین کازان فراهم کرده است پیگیرکارهای مربوط به این انتقال است. البته باشگاه پرسپولیس در مرحله اول با جدایی انصاری فرد مخالفت کرد اما تماس دوباره انصاری فرد با مسئولان باشگاه ممکن است در تصمیم رویانیان و همکارانش تغییراتی ایجاد کند. نزدیکان کریم انصاری فرد معتقدند این مهاجم به خاطر تعدد بازیکن در خط حمله پرسپولیس و اینکه تا کنون در بازی های زیادی روی نیمکت نشسته بدش نمی آید که شانس خود را در فوتبال روسیه دنبال کند. به همین دلیل وی خواستار جدایی در صورت موافقت باشگاه پرسپولیس شده است تا به وضعیت نا مطلوب گلزنی اش در ماه های اخیر سرسامان دهد. انصاری فرد تا کنون فقط یک بار برای پرسپولیس موفق به گلزنی شده و در دربی نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391