برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرهیز از اخراج انصاری فرد

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۵ — بی‌باک‌نیوز

گفته می شود ایرادهایی که کریم به مانوئل گرفته به گوش رویانیان رسیده و او نیز تا زیر تیغ پیش رفته است اما مانوئل از مدیر عامل باشگاه خواسته فعلا او را ببخشد

تقریبا بیشتر بازیکنان پرسپولیس نسبت به سیاست‌ها و تاکتیک های مانوئل ژوزه انتقاد دارند و خودشان و ناتوانی هایشان را نمی بینند یا کمتر می بینند اما در این برخی نفرات طی یکی دو بازی گذشته اعتراض هایشان را علنی کرده اند تا جایی که مانوئل و همکارانش حالا بازیکنان منتقد را می شناسند و این مساله را به مدیریت باشگاه انتقال داده اند.

ظاهرا یکی از این بازیکنان کریم انصاری فرد مهاجم جوان و ملی پوش پرسپولیس بوده که بعد از بازی با نفت در رختکن تیم به مانوئل و تفکرات تاکتیکی اش ایرادهایی گرفته است تا این داستان برایش گران تمام شود.

گفته می شود ایرادهایی که کریم به مانوئل گرفته به گوش رویانیان رسیده و او نیز تا زیر تیغ پیش رفته است اما مانوئل از مدیر عامل باشگاه خواسته چون انصاری فرد بازیکن جوانی است و به کار تیم می آید از جریمه یا اخراج او پرهیز کند.

ظاهرا بعد از جلسه دیروز رویانیان با بازیکنان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دقایقی با انصاری فرد صحبت کرده و فعلاهمه چیز خوب و آرام است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391