برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فرد تا زیر تیغ رفت و برگشت!

چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۸ — گل

گفته می شود ایرادهایی که کریم به مانوئل گرفته به گوش رویانیان رسیده و او نیز تا زیر تیغ پیش رفته است اما مانوئل از مدیر عامل باشگاه خواسته فعلا او را ببخشد

کریم انصاری فرد

تقریبا بیشتر بازیکنان پرسپولیس نسبت به سیاست‌ها و تاکتیک های مانوئل ژوزه انتقاد دارند و خودشان و ناتوانی هایشان را نمی بینند یا کمتر می بینند اما در این برخی نفرات طی یکی دو بازی گذشته اعتراض هایشان را علنی کرده اند تا جایی که مانوئل و همکارانش حالا بازیکنان منتقد را می شناسند و این مساله را به مدیریت باشگاه انتقال داده اند.

ظاهرا یکی از این بازیکنان کریم انصاری فرد مهاجم جوان و ملی پوش پرسپولیس بوده که بعد از بازی با نفت در رختکن تیم به مانوئل و تفکرات تاکتیکی اش ایرادهایی گرفته است تا این داستان برایش گران تمام شود.

گفته می شود ایرادهایی که کریم به مانوئل گرفته به گوش رویانیان رسیده و او نیز تا زیر تیغ پیش رفته است اما مانوئل از مدیر عامل باشگاه خواسته چون انصاری فرد بازیکن جوانی است و به کار تیم می آید از جریمه یا اخراج او پرهیز کند.

ظاهرا بعد از جلسه دیروز رویانیان با بازیکنان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دقایقی با انصاری فرد صحبت کرده و فعلاهمه چیز خوب و آرام است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391