برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسداللهی: برای فوتبالیست‌ها متاسفم

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۶ — افکارنیوز

عضوهیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، گفت: ناراحتی فوتبالیست‌ها از نگاه ویژه وبه جای مسئولان و رسانه‌ها به دلاور مردان المپیکی کشورمان جای تاسف دارد.

غلامرضا اسدالهی روز یکشنبه به ایرنا افزود: مردم ایران به خوبی واقعیت‌ها را می دانند و آنها بهتر از هرکسی قدردان تلاش های دلاور مردان کشورمان هستند.

وی باانتقاد از رفتار فوتبالیست های کشورمان به دلیل توجه رسانه هابه دلاورمردان المپیکی افزود: آنچه که مطرح است، این جوانان برومند برای کشورمان افتخارات زیادی بدست آوردندواین وظیفه تمام مسئولان است که به آنان توجه ویژه کنند.

عضوهیات رییسه فراکسیون ورزش، گفت: این وظیفه ماست که از ورزشکاران تقدیر کنیم و اگر فوتبالیست‌ها می خواهند ناراحت شوند، قابل قبول نیست.

وی تصریح کرد:زیبایی های سایر رشته هارا درحالی درالمپیک دیدیم که فوتبال ماصحنه بد اخلاقی و دلال بازی است و این مساله در شهرآورد پایتخت نیز به خوبی دیده شد.

وی اظهار داشت: تمام مردم ایران از عملکرد جوانان برومند این سرزمین در المپیک لذت بردند،‌ درحالیکه خود فوتبالدوستان هم ازعملکرد بازیکنان درشهرآورد میلیاردرها کوچکترین لذتی نبردند.

اسدالهی درادامه تاکید کرد: فوتبال ما سال‌ها است که حتی یک افتخار هم برای کشورمان بدست نیاورده و نمی دانم فوتبالیست‌ها به چه چیزی معترض هستند.

وی ادامه داد: اگرتوجهی که به فوتبال می شود به دیگر رشته‌ها شود، افتخارات بیشتری نصیب ما می شود.

عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، با ابراز تاسف از اتفاقی که امروز در تمرین سرخپوشان رخ داد، گفت: از اینکه فوتبالیست های این تیم مانند روزهای گذشته و دیگر ملی پوشان حاضر به مصاحبه نشدند، متاسف هستم.

وی با اشاره به وظیفه وزارت ورزش وجوانان برای توجه به رشته های بومی وافتخارآفرین،اظهار داشت:باید نگاه‌ها را به سمت رشته های دیگر برده وجو کاذب رااز فوتبال دور کنیم. رشته های دیگرهم شایستگی های توجه زیاد را دارند.

اسدالهی درادامه، گفت: اگر هزینه های فوتبال را در رشته های المپیکی می کردیم بسیار موفق تر از این می توانستیم نتیجه بگیریم و حتی رتبه تک رقمی بدست بیاوریم.

وی افزود: خواسته اصلی ما از وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه به رشته های مدال آور است و از این به بعد باید نگاه به تمام رشته های ورزشی به نسبت افتخار آفرینی آنها باشد.

عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، در پایان از ادامه همکاری محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران با این رشته ابراز خوشحالی کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391