برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علت اخراج علی عسگری؛ روی نیمکت قیافه می گرفت

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۷ — خبرفارسی

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس روز یکشنبه به پرونده علی عسگری رسیدگی می کند. اخراج حمید علی عسگری بازیکن پرسپولیس از تیم اصلی خبر عجیبی بود که امروز رسما منتشر شد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

اخراج حمید علی عسگری بازیکن پرسپولیس از تیم اصلی خبر عجیبی بود که امروز رسما منتشر شد.دلایل اعلام شده از سوی باشگاه برای اخراج بازیکنی که به نوعی باسابقه ترین بازیکن تیم به حساب می آید کمی مشکوک به نظر می رسید.در این دلایل به مذکره با باشگاه های دیگر ,و البته مسائلی دیگر اشاره شده که ظاهرا دلیل اصلی اخراج همان مموارد دیگر بوده است!
ظاهرا علی عسگری که طی ۷ هفته گذشته تنها در یکی دو بازی از جمله بازی با فجر وصبا به میدان رفته از نیمکت نشینی یا قرار نگرفتن در لیست ۱۸ نفره تیم بشدت دلخور بوده تا جایی که اخم های توی هم رفته این بازیکن روی نیمکت و قیافه گرفتن هایش توسط مانوئل و دستیارانش رصد شده تا کار به اینجا برسد.
با این وجود باید دید علی عسگری در تمرینات تیم ب شرکت خواهد کرد یا نه هر چند شاید کمیته انضباطی باشگاه در مورد او تصمیمی بگیرد که اتفاقات برای جوان اول دو سه سال اخیر پرسپولیس طور دیگری رقم بخورد
عسگر یکشنبه در کمیته انضباطی


بعد از موافقت رویانیان با تصمیم مانوئل علی عسگری باید به کمیته انضباطی باشگاه هم پاسخگو باشد. در همین ارتباط محمود سالارکیا گفت: پرونده آقای حمیدرضا علی عسگری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در اختیار بنده قرار خواهد گرفت و روز یکشنبه در این باره تشکیل جلسه خواهیم داد.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس افزود: رسیدگی به این موضوع امروز از سوی مدیریت باشگاه به بنده اعلام شد. ما امروز و دو سه روز آتی اطلاعات کامل را جمع آوری خواهیم کرد و روز یکشنبه در کمیته انضباطی باشگاه تصمیم گیری خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391