برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزمحمدی: آل اشپورت از نایک بهتر است

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۴ — قدس‌آنلاین

بازیکنان معتقد هستند توپ زیر پای آنها گیر می‌کند و دروازه بان‌ها هم ادعا می کنند مسیر توپ غیرعادی تغییر می کند. با این حال عزیز محمدی این حرف‌ها را قبول ندارد. او گفت که شاید باد توپ‌ها تنظیم نیست که این اتفاق‌ها می افتد!

عزیز محمدی

بازیکنان و مربیان اعتراض زیادی به توپ های این فصل لیگ برتر دارند. سازمان لیگ دو سال پیش و در زمان ریاست عزیز محمدی قراردادی با شرکت آل اشپورت امضا کرده. پیش از شروع فصل دوازدهم لیگ برتر از توپ های جدید آل اشپورت رونمایی شد ولی خیلی‌ها اعتقاد دارند این توپ‌ها استاندارد نیست.

بازیکنان معتقد هستند توپ زیر پای آنها گیر می‌کند و دروازه بان‌ها هم ادعا می کنند مسیر توپ غیرعادی تغییر می کند. با این حال عزیز محمدی این حرف‌ها را قبول ندارد. او به تماشا گفت که شاید باد توپ‌ها تنظیم نیست که این اتفاق‌ها می افتد!

امسال خیلی به توپ های لیگ برتر اعتراض می شود، ظاهرا شما قرارداد این توپ‌ها را بسته اید.

- این توپ دو سال است که در لیگ برتر استفاده می شود و هیچ مشکلی هم ندارد. جنس توپ های امسال از فوم است و طوری طراحی شده که باد آن کم نمی شود. شاید به دلیل اینکه باد این توپ‌ها تنظیم نیست این مشکلات به وجود آمده است!

یعنی کیفیت آنها مشکلی ندارد؟

- این توپ‌ها را فیفا تایید کرده است و حتی در پنج شش آیتم از توپ های پوما، نایک و آدیداس هم بیشتر امتیاز گرفته است.

پس چرا فقط در لیگ دسته دوی فرانسه و هند از این توپ استفاده می شود؟

- خب به هر حال آل اشپورت یک برند جدید است و کم کم می تواند جای خود را در بین برندهای معتبر باز کند.

برای شما این امکان وجودداشت که با برندهای نایک، آدیداس و پوما قرارداد ببندید و این کار را نکردید؟

- با نایک به دلیل یکسری از مشکلات نمی توانیم قرارداد امضا کنیم. این را هم فراموش نکنید که آل اشپورت در هر سال ۱۰۰۰ توپ برای لیگ برتر و ۱۵۰۰ توپ برای لیگ یک به صورت رایگان در اختیار ما قرار می دهد.

به بازیکنان حق می دهید که از کیفیت توپ‌ها ناراضی باشند؟

- بعضی از بازیکنان می گویند که توپ زیر پای ما گیر می کند. شما تا به حال دیده اید که این اتفاق برای کسی بیفتد؟

ولی دروازه بان‌ها می گویند که مسیر توپ‌ها به صورت غیرعادی عوض می شود.

- پس چطور خیلی از دروازه بان‌ها در لیگ برتر گل نمی خورند؟ این حرف‌ها دلایل دیگری دارد و درست نیست. اگر کیفیت توپ بد باشد خود شرکت آلمانی آن را بررسی می کند. من باز هم این را می گویم که توپ‌ها کاملا مورد تایید فیفاست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391