برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بابازاده دروازه بان های استقلال را تمرین نمی دهد

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۶ — قدس‌آنلاین

بابازاده تا آخر تمرین حتی یک ضربه به توپ هم نزد تا دروازه بان های استقلال مثل لیام ردی، حسینی و ریش اصفهانی محک بخورند و این ۳ در تمام طول تمرین خودشان یکدیگر را تمرین می دادندى!

در اولین تمرین استقلال پس از ۳ روز تعطیلی اتفاق جالبی رخ داد. درحالی که همه مربیان استقلال مشغول انجام امور محوله بودند و امیر قلعه نویی هم هر ازگاهی از جایش بلند می‌شد و با شاگردانش حرف می زد حمید بابازاده گوشه ای از زمین دست به کمر ایستاده بود و با عوامل اجرایی تیم مثل میرشاد ماجدی و مدد جباری گفت و گو می کرد. ابتدا تصور می‌شد بابازاده می خواهد دروازه بان های استقلال بدن های شان را گرم کنند و بعد کار تمرینی آن‌ها خود زیر نظر بگیرد اما بابازاده حدود ۳ ساعت همان جا ایستاد و با عوامل اجرای حرف می زد و می خندید! این موضوع آن قدر عجیب بود که حتی سوال خبرنگاران حاضر در تمرین استقلال را هم در پی داشت. آن‌ها از خود می پرسیدند چرا بابازاده به دروازه بان های استقلال تمرین نمی دهد؟ یکی به شوخی گفت:« از نظر بابازده دروازه بان فقط رحمتی است. حالا که او با تیم ملی به اردن رفته پس بابازده هم کار را تعطیل کرده است!» راوی راست می گفت. بابازاده تا آخر تمرین حتی یک ضربه به توپ هم نزد تا دروازه بان های استقلال مثل لیام ردی، حسینی و ریش اصفهانی محک بخورند و این ۳ در تمام طول تمرین خودشان یکدیگر را تمرین می دادند. این درحالی بود که حتی منصور پورحیدری که چند قدم این طرف تر از بابازاده قرارداشت نیز به این موضوع بی توجه بود و یک بار هم به بابازاده تذکر نداد که با دروازه بان‌ها کار عملی انجام دهد.شاید هم بابازاده قصد دارد از مربیگری استقلال استعفاء بدهد چون تا حالا حتی در تیم های لیگ یکی هم دیده نشده یک مربی دروازه بان ۳ ساعت کنار زمین بگوید و بخندد و کاری با شاگردانش نداشته باشد! تصور کنید رحمتی خدای ناکرده مصدوم بشود. آن وقت روی کدام یک از دروازه بان های استقلال می توان حساب کرد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391