برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بائو: خیلی از گل هایم را با پای چپ زدم،کی روش به من اعتقاد دارد

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — گل

پنالتی گل نشد چون ناحق بود. همان موقع به یکی از بچه‌ها روی نیمکت گفتم چون پنالتی ناحق بوده، گل نمی شود و مهدی می گیرد.

میثم  بائو

میثم بائو در شرایطی موفق شد گل دوم استقلال را با شوتی زیبا به ثمر برساند که همچنان از سایه انتقاداتی که از جذب او در فصل نقل و انتقالات شد، خارج نشده است. با این حال او تاکید دارد که توجهی به انتقادات نمی کند و حرفش را در زمین می زند. هافبک استقلال در مورد گلزنی اش مقابل راه آهن و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.

ابتدا از بازی با ره اهن شرو کنیم.دیدگاه تو در مورد این بازی چیست؟

بازی در نیمه اول تقریبا متعادل بود و هر دو تیم موقعیت هایی برای رسیدن به گل داشتند. خوشبختانه ما از موقعیت هایمان بهتر استفاده کردیم و توانستیم به گل برسیم و آنها نتوانستند از پنالتی به دست آمده استفاده کنند. در هر حال با برتری به رختکن رفتیم و نیمه دوم را با روحیه و انگیزه بیشتری شروع کردیم و توانستیم روی ضدحمله گل دوم را هم بزنیم.

قبول داری که مهار ضربه پنالتی راه آهن توسط مهدی رحمتی موجب شد جریان بازی تغییر کند؟

صددرصد همینطور است. پنالتی راه آهن واقعا ناحق بود و موقعی که داور خطا گرفت من پیش امیرخان بودم ودیدم که چقدر ناراحت شد. توپ روی هوا بود و داور خطا روی آشوبی گرفت در حالی که اصلا چنین نبود.پنالتی گل نشد چون ناحق بود. همان موقع به یکی از بچه‌ها روی نیمکت گفتم چون پنالتی ناحق بوده، گل نمی شود و مهدی می گیرد.

درباره گل زیبایی که زدی صحبت کن؟

اول خدا، دوم خدا و بعد حاصل تلاش و زحمات بچه‌ها بود که توسط من به ثمر نشست. خوشبختانه توانستم ضربه آخر را خوب بزنم. ما در ضد حمله بودیم و من به موقع اضافه شدم و پس از کنترل خوب توپ به‌ آن ضربه زدم. با اینکه با پای غیرتخصصی ام به توپ ضربه زدم اما گل خوبی شد.من خیلی از گل هایم را با پای چپ به ثمر رسانده ام. در کل بازیکنی دوپا هستم.

در اکثر بازی‌ها تاکنون یا به بازی نیامده ای یا به صورت بازیکن جانشین وارد زمین شده ای. از این مساله ناراحت نیستی؟

تمام سعی و تلاش من این است که برای استقلال مفید باشم. خوشبختانه هر باری که به زمین رفته ام خدا عزت داده و همین طور بوده است. من معتقدم ۱۰ دقیقه بازی کردن و مفید بودن خیلی بهتر از ۹۰ دقیقه بازی کردن و بی اثر بودن است.

با این حال انتقادات از تو همچنان ادامه دارد.

من همه چیز را در زمین نشان می دهم و توجهی به این حرف‌ها نمی کنم. من تمام زحمتم را می کشم تا پولی که به خانه می برم حلال باشد و تمریناتم را عالی انجام می دهم.

قلعه نویی پس از برد راه آهن با قاطعیت بیشتری از قهرمانی صحبت کرد.

استقلال امیر قلعه نویی همیشه برای قهرمانی بسته می شود. باید از هواداران تشکر کنم که مقابل راه آهن ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند. استقلال تیم بزرگی است و این سه امتیاز خیلی مهم بود تا در کورس قهرمانی بمانیم.

آیا پرسپولیس را هم مدعی قهرمانی می دانی؟

من معتقدم استقلال مدعی اصلی قهرمانی است. پرسپولیس هم همیشه تیم بزرگی است و هنوز زمان زیادی دارند تا خود را به بالای جدول برسانند. گرچه کار سختی برای قهرمانی دارند.

به تیم ملی و پوشیدن دوباره پیراهن این تیم فکر می کنی؟

تمام سعی و تلاشم این است که در لیگ برای استقلال خوب و مثمر ثمر باشم. در این صورت رسیدن به تیم ملی دور از دسترس نیست و می توان با دو، سه بازی خوب در استقلال به تیم ملی رسید. اتفاقا زمانی که توسط کی روش به تیم ملی دعوت شدم او اعتقاد زیادی به من داشت و می خواهم دوباره جایگاهم را به دست بیاورم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391