برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برق به دسته اول برگشت

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۶ — گل

گفته می شود بازی برق و نیروی زمینی به صورت معوقه برگزار خواهد شد.

با حل مشکلات اداری استیل آذین، معاوضه امتیاز این تیم و برق شیراز نهایی شد تا با یک هفته تاخیر تیم شیرازی به دسته اول پا بگذارد. در هفته اول برق میزبان نیروی زمینی بود که به دلیل بدهی های استیل آذین، معاوضه امتیاز دو تیم معلق گردید و بازی مذکور هم برگزار نشد تا پرونده آن دیدار به کمیته انضباطی برود.

استیل آذین بابت بدهی به تمباکوویچ و دستیارانش از سوی فیفا با رای دو میلیارد تومانی مواجه شده و همین امر گره در کار برق انداخته بود. عصر امروز با برگزاری نشستی در فدراسیون ، مقرر گردید بدهی های هر یک از دو تیم برق و استیل آذین به نام خود آنها پا برجا بماند و برق در دسته اول و استیل آذین در دسته دوم فعالیت نمایند.گفته می شود بازی برق و نیروی زمینی به صورت معوقه برگزار خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391