برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کوتاه از برق،مدیر فرهنگی نیامده، رفت

چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۴ — گل

سایت هواداران باشگاه مدیرعامل برق را تهدید کرده که در صورت حضور آبهشت علیه او جبهه گیری خواهند کرد.

مدیر فرهنگی باشگاه برق شیراز ۵روز پس ازانتصابش به این سمت ، کناره گیری کرد! به دنبال بازگشت آبهشت مدیرعامل سابق باشگاه تحت عنوان معاون ورزشی باشگاه، سیدکمال پاکفطرت که به تازگی به عنوان مدیر فرهنگی منصوب شده بود در اعتراض به این گزینش قید حضور در باشگاه را زد و عطای آن را به لقایش بخشید! به دلیل انتقادات بسیار اهالی فوتبال نسبت به بازگشت آبهشت، سایت باشگاه هنوز خبر معاونت وی را مخابره نکرده اما او رسما" کارش را در باشگاه آغاز کرده است. سایت مستقل هواداران برق اعلام کرده که در بازی روز پنجشنبه تیم فوتسال برق که برای صعود به لیگ دسته اول مقابل همیاری اراک برگزار می شود هواداران تجمع کرده و نسبت به انتخاب آبهشت جبهه گیری خواهند کرد.

بازگشت اکبری

هادی اکبری مدیرعامل سابق برق شیراز هم قرار است به جمع مدیران باشگاه اضافه شود. شنیده می شود او قرار است در هیئت مدیره عضویت یابد وترکیب سه نفره آنها را چهار نفره نماید! از آنجایی که اعضای هیئت مدیره معمولا باید عدد فرد باشد باید دید نفر پنجم چه کسی خواهد بود.برخی اخبار از احتمال مدیرعامل شدن اکبری حکایت دارد اما با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه تازه به این سمت منصوب شده امکان آن کمی بعید است.

نفرات جدید در برق

روح الله عطایی مهاجمی که در شیرین فراز شاگرد شرفی بود، زاهدی که در مس سرچشمه با این مربی کار کرده، شاهین شفیعی از شاهین بوشهر، غلامرضا عباسفرد از شهرداری یاسوج نفرات جدید برق شیراز هستند که قرار است این تیم را در لیگ دسته اول همراهی کنند. شرفی اعلام کرده که به دنبال جذب یک مهاجم و یک گلر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391