برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصوری; ساخت مجموعه اختصاصی باشگاه برق شیراز

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۲ — مهر

نایب رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال برق شیراز از ساخت مجموعه اختصاصی برای این تیم در آینده نزدیک خبر داد.

تیم برق شیراز

محمد هادی منصوری با اشاره به اینکه یک تیم ورزشی باید برای رسیدن به موفقیت از تمامی امکانات برخوردار باشد، گفت: با حضور و فعالیت بخش خصوصی در باشگاه برق شیراز تحولات بزرگی را در این تیم شاهد هستیم که در این میان بحث راه اندازی مجموعه ورزشی جدید برق شیراز مد نظر قرار دارد.

وی تصریح کرد: هیئت مدیره باشگاه برق شیراز چشم انداز آینده این تیم را مد نظر قرار داده و در این میان برنامه ریزی های مختلفی را برای موفقیت این تیم انجام داده است.

نایب رئیس هیئت مدیره تیم فوتبال برق شیراز با اشاره به اینکه باید تمام امکانات را برای موفقیت این تیم فراهم کرد یادآور شد: نبود امکانات از مهمترین مباحثی است که یک تیم را با مشکل مواجه می‌کند و در این راستا حضور بخش خصوصی و مدیرعامل این تیم باعث شده آینده روشنی را برای موفقیت تیم برق شیراز پیش بینی کنیم.

فرجی بازیکن جدید برق شیراز

منصوری با بیان اینکه "حسین فرجی" به عنوان بازیکن جدید به تیم برق شیراز پیوسته است، گفت: پس از انجام گفتگو های موفق با "ستار زارع" و جذب این بازیکن "فرجی" بازیکن سابق فجر شهید سپاسی شیراز نیز به تیم برق شیراز ملحق شد.

وی ادامه داد: "اکبری" نیز به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه برق شیراز معرفی شد تا با حضور این افراد با تجربه بتوانیم شاهد موفقیت های بیشتر تیم برق شیراز باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391