برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساختار باشگاههای فوتبال ایران حرفه ای نیست

چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۶ — ورزش۳

رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران گفت: در زمان حاضر ساختار باشگاه های فوتبال کشور حرفه ای نیست و برای رسیدن به این هدف باید گام های جدی تری برداشته شود.

فریدون اصفهانیان، افزود: باشگاه های فوتبال ایران هرچند حالت حرفه ای دارند ولی به لحاظ امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری درسطح مطلوب و مناسب نیستند.

وی اظهار داشت: با وجود این مبلغ قرارداد بازیکنان فوتبال ایران طبق شرایط حرفه ای منعقد می شود این در حالی است که آنها به لحاظ عملکرد در حد و اندازه یک بازیکن حرفه ای در میدان رقابت‌ها ظاهر نمی شوند.

اصفهانیان گفت: برای اینکه فوتبال ایران به جایگاه اصلی خود برسد باید بر روی پایه کار کرد تا بتوان با تربیت بازیکنان شاخص و توانمندتر و حضور در میدان رقابت‌ها حرف برای گفتن داشت.

رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران افزود: مسولان باشگاه‌ها باید فرهنگ سازی لازم را برای برگزاری مسابقات فوتبال بدون تنش و حاشیه انجام دهند و از افرادی در کنار تیم‌ها استفاده کنند که در حد و اندازه آن مسابقه باشند.

اصفهانیان به اعمال جرایم در عرصه فوتبال اشاره کرد و گفت: جرایم در نظر گرفته شده به بازیکنان، باشگاه های فوتبال و حتی تماشاگران باید براساس شرایط روز تعیین شود و به همین جهت بازنگری در میزان جریمه‌ها لازم به نظر می رسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391