برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بصیرت:اززمان بازی با استقلال بی خبریم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۸ — گل

آلومینیوم تیم عجیبی است، آنها فقط چهار گل زدند و فقط سه گل خوردند این نشان می‌دهد که نتیجه گرفتن مقابل این تیم کار بسیار سختی است

مجید  بصیرت

مجید بصیرت، سرپرست تیم پیکان معتقد است تعطیلات طولانی لیگ برتر به ضرر این تیم تمام شده است:« ببینید در هیچ کجای دنیا در یک‌ لیگ چنین تعطیلاتی وجود ندارد. به نظرم این تعطیلات به ضرر ما و استقلال شد.چون بازی ما با استقلال هم کنسل شد تعطیلات ما به ۲۶ روز هم کشید که وقفه طولانی است حداقل اگر آن بازی انجام می‌شد ما هم مثل بقیه تیم‌ها فقط ۱۷، ۱۸روز تعطیل بودیم. تیم ما روی دور بود. این تعطیلات به نفع آنهایی شد که مصدوم زیاد داشتند و یا وضعیت‌شان بحرانی بود.»

ویاز زمان بازی معوقه با استقلال بی خبر است:« جدول کلی را هم که می‌بینیم شرایط خیلی سخت و فشرد‌ه است و ما چهار تا بازی را پنج روز یک‌بار انجام می‌دهیم و بعد هم دوباره تعطیلات برای تیم ملی شروع می‌شود و چون استقلال ملی‌پوش زیاد دارد بعید می‌دانم در آن تاریخ انجام شود.»

وی درباره بازی با آلومینیوم هرمزگان می گوید:« آلومینیوم تیم عجیبی است، آنها فقط چهار گل زدند و فقط سه گل خوردند این نشان می‌دهد که نتیجه گرفتن مقابل این تیم کار بسیار سختی است البته ما هم بیشتر از اینکه بزنیم گل خوردیم اما آنچه که مسلم است این بازی سخت و درگیرانه خواهد بود.

بصیر ت درباره انتقادهایی که به خط دفاع پیکان می شود،می گوید:«اگر به بازی‌های اول فصل ما نگاهی آماری داشته باشید متوجه می‌شوید که ما در سه بازی اول ۱۰گل خوردیم اما در سه بازی بعد فقط سه گل .بنابراین ما با شناسایی این ضعف دنبال ترمیم آن بوده‌ایم و آمار هم می‌گوید در این کار روند خوبی داشته‌ایم.»

سرپرست خودروسازان ادامه می دهد:«یک آمار استثنایی دیگر از پیکان می‌گویم و آن اینکه تمام بازیکنان ما به جز دروازه‌بان دوم تیم در طول این چند هفته‌ برای پیکان بازی کرده‌اند این یعنی فرصت کافی به تمام بازیکنان داده می‌شود و این‌طور نیست که ما فقط ۱۱بازیکن فیکس داشته باشیم و سه، چهار تعویضی. این سیاست آقای ویسی باعث شده تمام بازیکنان تیم برای بازی کردن انگیزه داشته باشند و همه خود را آماده نگه می‌دارند تا شاید در لحظه آخر در ارنج تیم قرار بگیرند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391