برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دعوت سپاهان از هواداران و رسانه‌ها برای حمایت از "توفان زرد آسیا"

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۱ — ایسنا

باشگاه سپاهان در بیانیه‌ای حمایت و پشتیبانی بیش از پیش هواداران و رسانه‌ها از تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا۲۰۱۲ را خواستار شد.

تیم سپاهان

در بیانیه باشگاه سپاهان آمده است: دیدار حساس و سرنوشت ساز قهرمان ایران و الاهلی عربستان در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و تنها نماینده ایران عزم خود را جزم کرده تا از آبروی فوتبال ایران و مکتب پر افتخار و جاودانه سپاهان دفاع کند.

جام قهرمانی آسیا هر روز به شیرهای زرد نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. در دور جدید لیگ قهرمانان آسیا لازم است همه برای رسیدن به جام قهرمانی یاری‌مان کنند تا پرچم‌های زیبای ایران و سپاهان در آسیا به اهتزاز در آید.

از همه هواداران عزیز و متعصب‌مان در خواست داریم تا در دیدار با الاهلی ضمن احترام به رقیب، بهترین شکوه حضور و کوبنده‌ترین تشویق نود دقیقه‌ای را از خود در ورزشگاه به نمایش بگذارند و به توفان زرد آسیا اجازه کسب نتیجه‌ای جز پیروزی را ندهند. هواداران‌مان بارها نتیجه شیرین و اعجاز برانگیز تشویق‌های نود دقیقه‌ای و منحصر به فرد خود را دیده‌اند و قطعا چهارشنبه شب نیز با یاری و پشتیبانی آنان شب شیرین فوتبال اصفهان و ایران رقم خواهد خورد.

رسانه‌های استان اصفهان همیشه حامی و پشتیبان زردهای قهرمان ایران بوده‌اند که همچنان سپاسگزار و ممنون یاری‌ها و حمایت‌های تمام ناشدنی‌شان هستیم. رسانه‌های سراسری نیز در مقاطع مختلف یاری گر توفان زرد بوده‌اند. از همه این بزرگواران در اصفهان و سراسر ایران می‌خواهیم با تداوم حمایت‌هایشان، انگیزه، امید و انرژی بیشتری را به نماینده ایران تزریق کنند و باز هم نقش غیر قابل انکار خود در موفقیت های ورزش ایران را به تجلی بگذارند.

سایر مراجع ذی‌صلاح نیز همچنان حامی‌مان باشند تا در آینده‌ای بسیار نزدیک همه با هم فریاد قهرمانی و افتخار سر دهیم.

چهارشبه شب ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه فولاد شهر دور جدید لیگ قهرمانان ۲۰۱۲ برای قهرمان ایران آغاز می‌شود. برای رسیدن به افتخارات بزرگ نیازمند حمایت‌ها و پشتیبانی‌هایی صدچندان هستیم. تنهایمان نگذارید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391