برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت پرتغالی‌ها و خوش و بش تونی باهمه بازیکنان

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۴ — گل

تیم دیروز در حالی شروع شد که کادرفنی پرتغالی بابازگشت از مرخصی نبض تمرینات را در دست گرفتند .

آنتونیو اولیویرا

به گزارش سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تمرینات این تیم دیروز در حالی شروع شد که کادرفنی پرتغالی بابازگشت از مرخصی نبض تمرینات را در دست گرفتند .
در این تمرین بازیکنان ابتدا با نرم دوی و حرکات کششی بدن های خود را گرم کردند و سپس با توپ خود را برای یک بازی درون تیمی آماده کردند . در این تمرین که با شور و نشاط خاصی برگزار گردید تونی اولیویرا و همه دستیاران او حضور داشتند . از نقاط جالب توجه تمرین دیروز خوش و بش تونی با تک تک بازیکنان در ابتدای تمرین بود که باعث شد صمیمیت زیادی در بین بازیکنان و کادر فنی شکل گرفته و تمرینات با نشاط فراوان برگزار شود . باغ آبادی و پژمان کمک های بومی اولیویرا با ارائه گزارش از تمرینات چند روز گذشته تونی را در جریان تمرینات انجام گرفته ظرف این چند روز قرار دادند .
امروزبازی تدارکاتی با شهرداری مهاباد
برای آماده سازی تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر تراکتورسازی امروز از ساعت ۱۷ به مصاف شهرداری مهاباد خواهد رفت . این بازی در کمپ اختصاصی باشگاه تراکتورسازی برگزار خواهد شد . تماشای این بازی برای علاقه مندان آزاد است.
تراکتور هوادار به انزلی نمی برد

به دنبال درج مطلبی در برخی نشریات مبنی بر اعزام هواداران تراکتور برای تماشای مسابقه تراکتور و ملوان به انزلی و سوال تعدادی از هواداران ، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی اعلام می دارد که باشگاه تا کنون به مسابقات خارج از خانه هوادار اعزام نکرده و در این مسابقه نیز طبق روال گذشته هوادار اعزام نخواهد کرد .
این کانون اعلام کردهواداران عزیز که تیم را در هیچ مسابقه خارج از خانه تنها نگذاشته اند بخاطر علاقه قلبی به تیم محبوب شان خود را به مسابقات خارج از خانه نیز می رسانند که این یک اقدام و حرکت شخصی اما عاشقانه است و جای تقدیر و تشکر دارد .
همه حاشیه های تیم تکذیب شد
سایت باشگاه تراکتورسازی امروزدر مطلبی نوشت:تراکتورسازی بعد از پایان یافتن تعطیلات تمرینات را بطور مرتب و منظم از سر گرفت . تونی اولیویرا هم بعد از اتمام مرخصی به تیم پیوست و تمرینات بطور جدی برای ادامه مسابقات لیگ ادامه دارد . در ایامی گه بازیکنان و مربی در تعطیلات و مرخصی بودند اخبار نادرست و شایعات متعددی از طرف کسانی که در تعطیلات و مرخصی نبودند در مورد تراکتورسازی منتشر شد . بعد از شروع تمرینات نیز ادامه یافت بطوری که تراکتور را کانون حاشیه نامیدند ، اخبار کذبی مبنی بر قهر مربی ، ضرب الاجب باشگاه برای مربی ، قالب تهی کردن باشگاه ، اختلاف بین بازیکنان و ... منتشر شد که همگی کذب بوده و صحت نداشتند . چون تراکتور تیم بزرگی است لذا مسایل عادی و طبیعی آن نیز یزرگ نشان داده می شود – جالب است که حاشیه سازان بدون توجه به مصاحبه های مدیرعامل و بیان حقایق به کار خود مشغول بوده و راه خود را می روند .
در هر صورت علی رغم فعالیت حاشیه سازان تراکتورسازی کانون آرامش بوده و فارغ از آشفته بازار جنجال های تصنعی به کار خود ادامه می دهد و فقط به ادامه مسابقات لیگ ، کسب نتایج خوب و شادکردن دل هواداران فکر می‌کند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391