برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان میلیاردی پرسپولیس؛ستاره‌های سوخته!

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۲ — رجا نیوز

ناکامی‌های فصل پیش سرخپوشان پایتخت متوجه بازیکان این تیم بود به گونه‌ای که مسوولان باشگاه تمام مشکلات این تیم را به بازیکنان نسبت دادند،مدیران می‌گفتند برای «پرسپولیس» شدن این تیم، بازیکنانش که هیچ یک در حد پرسپولیس نیستند باید بروند و بازیکنانی جای آنها را بگیرند، به بزرگی نام پرسپولیس.

تیم پرسپولیس

محمد رویانیان برای رهایی از انتقادات سرسام آور بابت ناکامی پرسپولیس در لیگ یازدهم همزمان با شروع فصل نقل و انتقالات با ریخت و پاش فراوانی ستاره‌های فوتبال ایران را با ارقامی نجومی به خدمت گرفت تا پرسپولیس به یکباره همه ستاره‌های لیگ را استخدام کند. با حضور آنها قرار بود پرسپولیس رویایی شود؛ حال آنکه روزگارش در سیاهی چیزی کم از فصل پیش ندارد و نمایش ناامیدکننده همین ستاره‌ها است که پرسپولیس را اینگونه زیر سوال برده است.

گردان؛ یک روزه تمام شد!

جز فیکس بودنش انتظار دیگری نمی‌رفت و عملکرد او در بازی نخست هم به اندازه‌ای که باید، امیدوارمان کرد. دو واکنش به موقع او بود که دروازه پرسپولیس را مقابل صنعت نفت بسته نگه داشت اما دوام درخشش گردان، از آن یک بازی هم فراتر نرفت. در بازی دوم البته همه تقصیرها گردن او نبود اما شهاب گردان ۳ گل از فجرسپاسی خورد تا پرسپولیس ببازد و در تقابل با گهر هم با یک اشتباه ویرانگر، شانس پیروزی را از تیمش گرفت. همان موقع بود که سرمربی پرتغالی نسبت به نیمکت‌نشین کردن او مطمئن شد و شهاب گردان را بعد از ۳ بار حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس از لیست ۱۱ نفره‌اش خط زد.

حسینی؛ لغزش روی ضد حمله

او حتی یک دقیقه از این ۷ بازی را هم از کف نداده و همیشه از دقیقه نخست تا سوت پایان برای پرسپولیس بازی کرده؛ اشتباه‌هایش اما کم نبوده. اشتباهی که اول بار در بازی با صبا رخ داد و پرسپولیس را یک گل عقب انداخت. سیدجلال البته در بازی با صنعت نفت و استقلال همچون دیگر پرسپولیسی‌ها بی‌اشتباه بود. در رشت اما در روزی که ناسزا باران شد وقتی پرسپولیس بی‌محابا به دروازه روبرو یورش برده بود در یکی دو صحنه اشتباه کرد. درست مثل همین بازی آخر برابر فولاد که با همراهی دیگر مدافعان سرخپوش در همه ضد حمله‌ها جا ماند و نتوانست به آن اندازه که باید مطمئن نشان بدهد.

بنگر؛ آقای پنالتی!

جز در بازی با داماش که به خاطر بگو مگو با سرمربی پرتغالی حتی در لیست ۱۸ نفره هم جایی نداشت، در ۶ بازی دیگر فیکس بود و تا اینجای کار ۵۴۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده. کم هم انتقاد نشنیده! محسن بنگر در همین ۶ بازی دو پنالتی را به تیم‌های مقابل هدیه کرده و جالب اینکه در هر دو بازی پرسپولیس بازنده بود. یک بار در بازی با صبا و بار دیگر در بازی برابر فجرسپاسی. عملکرد او در بازی آخر برابر فولاد هم چنگی به دل نزد. در واقع بنگر تنها در همان دو بازی برابر صنعت نفت و استقلال که همه پرسپولیسی‌ها بی اشتباه بودند اشتباهی را مرتکب شده و تاثیرش در نتیجه دیگر بازی‌ها کاملا مشهود است.

ماهینی؛ تعریف به او نیامده!

نمایش‌های ناامیدکننده‌اش از این هفته‌های رفته از فصل را برابر فولاد تکمیل کرد. در دو بازی نخست حتی یک بازی هم خط نیمه را رد نکرد و خودش می‌گفت که توان بدنی‌اش ایده‌آل نبوده. برابر گهر و صبا اما حسین ماهینی عملکردی کاملا متفاوت داشت آنقدر متفاوت که همه می‌گفتند اگر بقیه پرسپولیسی‌ها هم به اندازه او خوب بازی می‌کردند، حالا برنده بودند. در اهواز هم او با یک پاس گل، خودی نشان داد. همان یک پاس را اما با دادن یک پنالتی به فولاد و باز کردن راه برای گلزنان این تیم تلافی کرد تا باز هم نشود او را جزو خوب‌های پرسپولیس برشمرد. با این همه ماهینی در هر ۷ بازی گذشته فیکس بوده، بی‌آنکه حتی یک بار تعویض شود.

انصاری‌فرد؛ آقای گل پژمرده

۳۵۳ دقیقه و تنها یک گل! این همه حاصل حضور آقای گل فصل پیش است در پرسپولیس پرستاره این فصل. کریم انصاری‌فرد در آبادان عالی بازی کرد و حضورش در بازی دوم برابر فجرسپاسی به همان اندازه بی‌تاثیر بود. مقابل گهر پایش به گل باز شد اما بازی با صبا را هم بی‌آنکه عملکردش کسی را راضی کند از سر گذراند و تنها حسرت چند موقعیت از دست رفته را باقی گذاشت. در سه بازی اخیر برابر داماش، استقلال و فولاد هم سرجمع به اندازه ۹۰ دقیقه در زمین نبود و وقتی هم که بود، با بی‌تفاوتی‌اش تنها ناامیدی را به پرسپولیس هدیه کرد.

قاضی؛ قاتل پاس‌های کریمی

در گلزنی، یک گام از انصاری‌فرد جلوتر است اما زدن دو گل در ۳۵۶ دقیقه برای مهاجمی چون او آمار قابل قبولی نیست که بشود محمد قاضی را موفق خواند! او تا اینجای کار تنها یک بازی را از کف داده و کمترین زمان حضورش در زمین ۲۷ دقیقه است. دو گل هم زده، یکی به فجرسپاسی و یکی به فولاد. حال آنکه ارزش فرصت‌های از دست رفته‌اش را به راحتی می‌توان با همین دو گل برابر کرد. به ویژه آن موقعیتی که در نیمه نخست دربی ناباورانه از دست داد و حسرت بعدی را در آخرین دقیقه بازی با فولاد به دلمان گذاشت؛ وقتی که باز هم قدر پاس کریمی را ندانست تا پرسپولیس همچنان در حسرت پیروزی بماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391