برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موردعجیب هاشم بیک زاده!

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۱ — گل

با این حال حمودی و بیک زاده هر کدام که درلیست کی روش بوده باشند جزومواردعجیب لیست کارلوس کی روش به حساب می آیند

هاشم بیک زاده

هرچند خیلی زود معلوم شد دعوت از هاشم بیک زاده به تیم ملی اشتباه بوده اما حضور علی حمودی در لیست تیم ملی هم اتفاق چندان معمولی نیست.البته ازآنجایی که حمودی به اردوی تیم ملی در اردن پیوسته معلوم است که نام او درلیست رزرو نفرات موردعلاقه کی روش بوده و گذرنامه او برای کارهای خروجی و ویزا قبلا توسط فدراسیون گرفته شده است.

با این حال حمودی و بیک زاده هر کدام که درلیست کی روش بوده باشند جزومواردعجیب لیست کارلوس کی روش به حساب می آیند که دعوت ازآنها برای بسیاری از اهالی فوتبال ابهام هایی را بر انگیخته است.

البته این مساله در مورد مربیان دیگر تیم ملی ومقاطع مختلف هم مصداق داشته و دیده شده است بطوری که هراز گاهی سورپرایزهای سرمربیان تیم ملی چند روزی تبدیل به سوژه رسانه های ورزشی شده و می شود.

در دوره میروسلاو بلاژویچ رحمان رضایی وابراهیم میرزاپور از جمله مدعوین عجیب وغریب به تیم ملی بودند که با حضو ربرانکوبه حضورشان درتیم ملی استمرار داده شد تا جایی که تعداد بازی های ملی شان بشدت بالا رفت.

در این میان رحمان باحضوردرسری آ ایتالیا بعدتربه عنوان یک لژیونربه تیم ملی دعوت می‌شد و جزوخوب های تیم ملی حتی تا جام جهانی ۲۰۰۶ بود اما هیچ کس نفهمید چرا مربیان کروات روی دعوت از میرزاپور اصرار می کنند.

بعد تر و در دوره برانکو حضور بازیکنانی مثل سید محمدعلوی یا ستار زارع در ترکیب فیکس تیم ملی اتفاقرعجیبی به حساب می آمد والبته همیشه محل سول بود.

در دوره سرمربیگری امیرقلعه نویی تقریبا خبری ازنام های عجیب وغریب نبود واو تقریبا همان هایی رادعوت می کردکه همه فکرمی کردنداماعلی دایی با دعوت واستفاده ازمجیدغلام نژاد تاحدودی انتقادهایی رابه جان خرید.

سپس و در زمان سرمربیگری افشین قطبی تعداد سورپرایزها بیشترشد و برای مثال دعوت از محمد برجلومدافع چپ استیل آذین عجیب به نظر می رسید.

حالا هم نوبت به کارلوس کی روش پرتغالی رسیده ودرهرلیست تیم ملی باید منتظرسورپرایزهای او باشیم.برای بازی سوم مقدماتی جام جهانی نوبت به بیک زاده وحمودی رسید و به نظرمی رسد برای بازی های بعد هربار که لیستی منتشرمی شود نباید ازاین شگفتی‌ها شگفت زده شویم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391