برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیگ‌زاده: از من بدتر هم هست

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۸ — قدس‌آنلاین

کار و زندگی‌شان را ول کردند و گیر دادند به من

هاشم بیک زاده

یکی از خبرنگاران در کنفرانس پایان داربی در پرسشی از امیر قلعه‌نویی از عملکرد هاشم بیگ‌زاده انتقاد داشت. انتقادی که سرمربی استقلال آن را رد کرده و بیگ‌زاده را یکی از پنج بازیکن برتر آبی‌پوشان در چند هفته اخیر معرفی کرد. پنج بازیکنی که طبق آنالیز و برنامه آنالیزی گروه ویژه‌ای که با استقلال در این فصل کار می‌کنند، معرفی شده‌اند. به همین بهانه گفت‌وگویی را با بیگ‌زاده به هنگام خروج از ورزشگاه انجام دادیم که به این شرح است.
بازی چطور بود؟
بازی خوبی نبود، اصلا کیفیت نداشت و خدا را شکر که مساوی تمام شد. البته مساوی هم برای این بازی زیاد بود.
در دقایق پایانی و وقت‌های تلف شده در حالی که توپ را در اختیار داشتی و می‌توانستی آن را سانتر کنی، با یک شوت بی‌هدف آن را به بیرون زدی، شوتی که باعث اعتراض تماشاگران و هواداران شد.

باور کنید در آن لحظه آنقدر خسته بودم که خدا خدا می‌کردم داور سوت را بزند. برای همین توپ را بی‌هدف شوت کردم تا داور سوت را بکشد.

چرا خسته بودی؟

حاشیه‌های بازی و آن رفتار تماشاگران همه را نگران کرده بود. نگران اینکه آن سنگ‌ها به سر کسی نخورد. گفتم که آنها هم تقصیری نداشتند، بازی اصلا هیجان نداشت.

حواست هست در چند هفته اخیر بخشی از هواداران و خبرنگاران به عملکرد تو اعتراض دارند؟

من نمی‌دانم منظور آنها از این اعتراض چیست، اپیدمی شده و هر هفته خبر می‌دهند که در پایان بازی‌ها به عملکرد من اعتراض شده. باور کنید نمی‌خواهم از خودم دفاع کنم، اما از من بدتر هم هست، ولی روی من زوم کرده‌اند.

یعنی یک عده با تو دشمنی دارند؟

همین‌طور است. یک عده هستند تمام کار و بار خود را ول کرده و فقط به بازی و عملکرد من کار دارند.

اما امیر قلعه‌نویی در همین کنفرانس پایان داربی از عملکرد تو دفاع و جزو پنج بازیکن برتر استقلال در هفته‌های اخیر معرفی کرد.

امیرخان به من لطف دارند. بابت همین تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین بازی‌هایم را انجام دهم.

از این گروه آنالیز صحبت می‌کنی؟

یک گروه دانشجویی است که بازی‌ها و تمرینات را آنالیز و عملکرد بازیکنان را مشخص می‌کنند.

امیر قلعه‌نویی در ادامه حرف‌هایش تاکید داشت که استقلال در این فصل قهرمان می‌شود.

این هدف همه ماست و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به آن برسیم.

با این بازی که خودت تاکید کردی مساوی هم برای آن زیاد بود؟

این بازی و نتیجه آن ملاک نیست، شرایط داربی فرق دارد. ما در این بازی خوب نبودیم، پرسپولیس هم خوب نبود. برای همین گفتم مساوی هم برای آن زیاد است. مطمئن باشید استقلال هفته به هفته بهتر شده و به هدفی که داریم، می‌رسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391