برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چاووشی: آشتی من و مازیار فیلم هندی نبود

سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۲ — گل

هم من و هم مازیار از این موضوع ناراحت بودیم که روی سکوها به ما توهین می‌شود. حتی خانواده مازیار هم وقتی صحبت می‌کردند ناراحت بودند از این جریان

مازیار زارع عشق دوست و افشین چاووشی

افشین چاووشی مهاجم داماش گیلان شنبه شب راهی انزلی شد تا از مازیار زارع عیادت کند. این حرکت او در آستانه دربی گیلان می تواند حساسیت های بازی را کمتر کند.

چاووشی در گفت و گو با خبرنگار سایت گل،حرف هایش را در مورد حرکتی که انجام داد اینگونه آغاز می کند:«

من تنها نرفتم. مسوولان استان، استاندار، فرماندار و مربیان ما هم کنارم بودند و من را همراهی کردند. از خیلی وقت پیش قرار بود چنین برنامه‌ای اتفاق بیفتد. مازیار تازه از بیمارستان مرخص شده بود و این برنامه را تدارک دیدند تا به عیادت او برویم.»

او ادامه می دهد:«هم من و هم مازیار از این موضوع ناراحت بودیم که روی سکوها به ما توهین می‌شود. حتی خانواده مازیار هم وقتی صحبت می‌کردند ناراحت بودند از این جریان. خانواده‌های ما چه گناهی دارند که باید ناسزا بشنوند. با این حرکت تلاش کردیم خانواده‌ها را خوشحال کنیم و البته به بعضی‌ها اجازه ندهیم از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.»

برخی معتقدند که حرکت چاووشی نمایشی و به تعبیر دیگر فیلم هندی بود ولی خودش می گوید:« مهم نیست بعضی‌ها چه می گویند چون آنها می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. از شنبه شب که رفتم عیادت مازیار خیلی از طرفداران و مسوولان تماس گرفتند و تشکر کردند. این برنامه را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم دیگر در ورزشگاه‌های گیلان علیه بازیکنی فحاشی نشود.»

او در قسمتی از حرف هایش می گوید:« من می‌شنیدم که مثلاً در تمرین ملوان به من ناسزا می‌گویند و توهین می‌کنند. توهین‌ها به جاهای باریک کشیده شده و آبروی یک استان در میان بود. این جریان باید پیش می‌آمد و من و مازیار به خاطر استان و خانواده‌های‌مان آشتی ‌کردیم تا دیگر شاهد فحاشی در ورزشگاه‌ها نباشیم.امیدوارم مازیار به دربی برسد و شاهد بازی جوانمردانه ای باشیم.من دوست ندارم او دربی را از دست بدهد.»

در استان گیلان به این بازی لقب ال گیلانو داده اند که برگرفته از ال کلاسیکو است.از چاووشی می پرسیم که شما بارسلونا هستید یا رئال مادرید که او در جواب می گوید:«لباس ما بیشتر به لباس بارسا شباهت دارد پس ما بیشتر شبیه بارسلونا هستیم تا ملوان.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391