برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر باشگاه: بازیکنان فرصت ۱۰ روزه داده‎اند

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۱ — ایسنا

چک‌های بازیکنان تیم فوتبال گهر شهرداری دورود برگشت خورد.

تیم گهر زاگرس

پس از به وجود آمدن مشکلات مالی، قرار شد مبلغ قرارداد بازیکنان گهر شهرداری دورود در سه مرحله پرداخت شود و مسئولین این تیم در موعد مقرر قسط اول را پرداخت کنند که موفق به این کار نشدند و تمرینات تیم تعطیل شد.

پس از تعطیلات این تیم، اسماعیل حیدرپور، مدیر اجرایی باشگاه گهر شهرداری دورود با کمک رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و هاشمی یکی از دورودیهای مقیم کرج قسط اول قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد.

قرار شد قسط دوم قرارداد بازیکنان گهر که به صورت چک بود طی روزهای گذشته پرداخت شود که این امر صورت نگرفت و تمامی چکها برگشت خورد و بازیکنان به این امر اعتراض شدیدی کردند.

مدیر اجرایی باشگاه گهر شهرداری دورود به خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، گفت: بازیکنان اعتصاب کرده‎اند و عقیده دارند مبلغ قرارداد آنها باید هر چه سریعتر پرداخت شود، مالک تیم باید هر چه سریعتر نسبت به پرداخت قسط بازیکنان اقدام کند.

حیدرپور با بیان اینکه مشکلات مالی باعث شده وضیعت مطلوبی نداشته باشیم، تصریح کرد: با وساطت صورت گرفته، بازیکنان به خاطر مردم لرستان، دورود، کادر فنی و مدیریت باشگاه فرصت ۱۰روزه‎ای به گهر داده‎اند و امیدواریم این امر به نحو شایسته‎ای مرتفع شود.

وی عنوان کرد: درست است مشکل داریم ولی بازیکنان و کادر فنی با قدرت در لیگ حضور خواهند یافت تا از نام و اعتبار فوتبال لرستان دفاع کنند.

حیدرپور گفت: به علت مشکلات مالی هیچ اردویی برگزار نخواهیم کرد و این به ضرر تیم است ولی تمرینات در کرج ادامه خواهد یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391