برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: بازیکنانم مسائل انضباطی را رعایت می‌کنند

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۳ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری گفت: بازیکنان تیم راه آهن در مدتی که از آغاز لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران گذشته است با تمام توان به بازی پرداخته‌ و مسائل انضباطی باشگاه را نیز به خوبی رعایت کرده‌‌اند.

علی دایی

به‌نقل از روابط عمومی باشگاه راه‌آهن شهرری، علی دایی اظهار داشت: در دیدار مقابل تیم استقلال تهران در هفته هشتم لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران مانند دیدارهای گذشته این تیم تنها در فکر سه امتیاز هستیم و یک بازی هجومی به نمایش خواهیم گذاشت.

به گزارش فارس ،سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری با مثبت ارزیابی کردن تشکیل اردوی تیم فوتبال راه آهن در استانبول ابراز داشت: در این اردو بازیکنان تیم راه‌آهن همه روزه در دو نوبت تمرینات بدنسازی و تاکتیکی خود را زیر نظر کادر فنی انجام می‌دهند تا با آمادگی لازم، در لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران حضور یابند.

وی با اشاره به مساعدت مدیران باشگاه راه آهن در ایجاد بستر مناسب برای تشکیل اردوهای آمادگی این تیم در اردبیل و استانبول ادامه داد: تیم راه آهن برای شرکت در لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران دیر بسته شد و به همین خاطر ما نتوانستیم در آغاز فصل به خوبی تمرینات بدنسازی خود را انجام دهیم ولی با تعطیلی لیگ و تشکیل اردو در اردبیل و استانبول تلاش داریم عقب ماندگی خود را جبران کنیم و ضمن آماده کردن بازیکنان، هماهنگی را نیز بین آنان ایجاد کنیم.

دایی به دیدار تدارکاتی تیم راه آهن و تیم دوم گالاتاسرای ترکیه اشاره کرد و گفت: در اردوی استانبول زمینه دیدار با تیم دوم گالاتاسرای فراهم شد و ما توانستیم ضمن کسب یک نتیجه خوب، زمینه هماهنگی بیشتر بازیکنان را فراهم کنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با اشاره به برگزاری دیدار تدارکاتی دیگری با یک تیم در ترکیه بیان کرد: این دیدار از نظر من نسبت به دیدار اول مقابل تیم دوم گالاتاسرای ترکیه سخت‌تر خواهد بود.

وی قرار گرفتن تیمش در بین پنج تیم برتر لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران را هدف کادر فنی تیم دانست و اظهار داشت: هدف غایی ما در این فصل قرار گرفتن در بین پنج تیم برتر لیگ است.

دایی عنوان کرد: من از نتایج کسب شده از سوی تیم راه آهن شهرری در هفت هفته‌ای که از آغاز لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران گذشته است، با توجه به شرایط موجود راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری بازیکنان تیم راه آهن در مدتی که از آغاز لیگ فوتبال باشگاه‌های برتر ایران گذشته است با تمام توان به بازی پرداخته‌اند و مسائل انضباطی باشگاه را نیز به خوبی رعایت کرده‌‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391