برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کنایه غیر مستقیم دایی به محسن ترکی

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۹ — تابناک

اگر قرار باشد ما بازی پرسپولیس – استقلال را بنای مقایسه قرار بدهیم که آنجا خطا، پنالتی اعلام نشد اینجا هم نباید پنالتی اعلام شود، یعنی اشتباه آن بازی باید در بازی ما تکرار شود؟!

علی دایی

راه‌آهن با پیروزی برابر سایپا در پایان هفته هفتم خود را به رتبه چهارم جدول لیگ دوازدهم رساند. علی دایی پس از آن که در کنفرانس خبری پس از بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد،

به نوشته روزنامه گل : در منطقه «میکس زون»‌ورزشگاه انقلاب کرج در حالی که مجتبی تقوی با دوربین خبرساز مشغول مصاحبه بود، برابر دوربین ۹۰ ایستاد و...! ادامه این ماجرا را در ماحصل این گفت‌وگو بخوانید.

بازی را از لحاظ فنی و ایجاد موقعیت‌ها چطور دیدید؟
۱۰، ۱۲ دقیقه اول را خیلی عالی شروع کردیم. اما پس از آن تیم سایپا بود که میدان‌داری کرد. در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم، موفق شدیم دوباره کنترل بازی را در دست گرفته و اجازه ندادیم میزبان کاری صورت بدهد.
نتیجه عادلانه بود؟
ما با توجه به کیفیت بازی‌مان استحقاق پیروز شدن را داشتیم و خدا را شکر به ۳ امتیاز بازی رسیدیم.

داور بازی چطور بود؟
به نظر من تیم داوری در این دیدار مشکلی در جریان بازی ایجاد نکرد.
برخی معتقدند اعتراضات اخیر دایی در بازی‌های اخیر راه‌آهن به عملکرد داور،‌در جریان قضاوت این دیدار تاثیرگذار بوده و قهرمانی کدخدامنشانه سوت زد؟
با این حرف شما موافق نیستم. این سوالی است که به هیچ وجه فوتبالی نیست. کجا محسن قهرمانی کدخدامنشانه سوت زد؟!
منظورمان به صحنه پنالتی است؟
این دیگر نظر شما است. اگر آن خطا را پنالتی نمی‌گرفت چه تصمیمی باید می‌گرفت؟ حرکت بازیکن سایپا صددرصد پنالتی بود. شما دوست دارید با این جوسازی‌های خود حق ما را نادیده بگیرید.

چرا این‌گونه فکر می‌کنید؟
چون من فقط هر زمان که حق تیم پایمال شد، اعتراض کرده‌ام. کدام صحبت من در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی راه‌آهن – فولاد اشتباه بود که می‌گویید اعتراضات من به داوری باعث این اتفاق شد؟
البته در برنامه نود مشخص شد برابر فولاد چند صحنه حق راه‌آهن پایمال شد.

پس شما که صحبت‌های آن روز من را تایید می‌کنید، نباید این سوال‌ها را مطرح کنید. اجازه بدهید کارمان را انجام بدهیم. علی دایی با کسی غرض‌ورزی ندارد. آقای تقوی هر صحبتی دوست دارد انجام بدهد. ایشان همکار، دوست و برادر من است. اما راه‌آهن خیلی مسایل را در زمین ثابت می‌کند. خدا را شکر بازیکنانم با تلاش خود موفق شدند سه امتیاز شیرین این بازی را بگیرند.
پس این سه امتیاز فوتبالی به حق نصیب راه‌آهن شد؟

صددرصد، من راجع به خیلی مسایلی که خارج از چارچوب فوتبال حال آدم را به‌هم می‌زند صحبت نمی‌کنم. من فقط کار فنی می‌کنم و به فوتبال می‌پردازم. به کسی اجازه نمی‌دهم وارد حیطه اختیاراتم بشود و مشورت‌های بی‌جا نمی‌گیرم. کارهای دیگری جز مسایل فنی در تیم من صورت نمی‌گیرد.
مجتبی تقوی مدعی شد در داربی پیراهن بنگر پاره شد، اما چنین صحنه مشابهی پنالتی اعلام نشد.

ایشان بروند از محسن ترکی سوال کنند، شما دیدید پیراهنی بنگر چطور پاره شد؟! من از کجا باید بدانم چرا پیراهن او پاره شد؟! مگر هر پیراهن پاره شد باید پنالتی گرفته شود؟ این اتفاقات شاید می‌تواند به علت بی‌کیفیتی لباس باشد. البته من قصد بی‌احترامی ندارم. شاید خود بازیکن شیطنت کرده باشد. رفیقش شیطنت کرده باشد. آیا پیروز قربانی قصد زدن ابراهیم کریمی را داشت؟! اگر قرار باشد ما بازی پرسپولیس – استقلال را بنای مقایسه قرار بدهیم که آنجا خطا، پنالتی اعلام نشد اینجا هم نباید پنالتی اعلام شود، یعنی اشتباه آن بازی باید در بازی ما تکرار شود؟!

چرا چنین اعتراضی به این پیروزی تیم شما صورت گرفته است؟
تیمی که شکست خورده باید مردانه بپذیرد که در زمین بازی را باخته و من فقط می‌توانم بگویم راه آهن فوتبال سالم ارایه می‌کند.
تعویض مامانی در نیمه اول فنی بود؟
محمدرضا یکی از بهترین بازیکنان تیم من است. او در تمرینات عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، اما من با کسی تعارف ندارم. برای من دقیقه یک و ۹۰ ندارد. اگر بازیکنی خوب عمل نکند، تعویض می‌شود.

گفته مشود شما گزنه هات مدره پرسپولس هستد،آیا قبول می کند؟
طبق قانون لگ،حضور ک شخص در کادر ۲تم به صورت همزمان ممنوع است ومن هم تا زمان که در راه آهن باشم نمی توانم این پیشنهاد را بپذیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391