برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین عجیب داماش روی چمن مصنوعی

پنجشنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹ — گل

بارش باران باعث شد تمرین با اندکی تاخیر آغاز گردد و بازیکنان این تیم که پس از دست یابی به یک نتیجه مطلوب درمقابل پرسپولیس با روحیه‌ای مضاعف در زیر باران تمرین به تمرین پرداختند.

داماش گیلان پس از انجام آخرین جلسه تمرینی خود راهی کرمان می شود.
داماش قبل از بازی مقابل مس کرمان عصر چهارشنبه در چمن مصنوعی و در ورزشگاه شهید عضدی رشت تمرینات خود را ادامه دادند از نکات جالب این تمرین برگزاری آخرین تمرین این تیم بر روی چمن مصنوعی بود در حالی که این تیم برای رویارویی با حریفان در بازی های که مهمان است تمرینات خود را در چمن طبیعی برگزار می نماید.
گویا اتفاقات بازی با پرسپولیس تاثیرات خود را بر روند آماده سازی این تیم هم نهاده است. بارش باران باعث شد تمرین با اندکی تاخیر آغاز گردد و بازیکنان این تیم که پس از دست یابی به یک نتیجه مطلوب درمقابل پرسپولیس با روحیه‌ای مضاعف در زیر باران تمرین به تمرین پرداختند. در تمرین ابتدا به دویدن به دور زمین و انجام کارهای کششی و استقامتی پرداختند و سپس به انجام کارهای سرعتی پرداختند و این تمرینات در زمان های ۵ تا۱۰ دقیقه ای پیگیری شد و سپس در دو دروازه به مرور کارهای تاکتیکی و ارسال از کناره‌ها زیر نظر هرندی و افشین ناظمی پرداختند.
پس از انجام کارهای تاکتیکی بازیکنان به دو تیم سفید وزرد تقسیم شدند و در دو زمان ۳۰ دقیقه ای به انجام بازی دستگرمی پرداختند. در این بازی که با برتری تیم سفید همراه بود. چاوشی و متوسل زاده توانستند برای تیم سفید موفق به گلزنی شوند هرچند بارندگی بر روی تمرینات تاثیر نهاده بود و در دقایقی از بازی هرندی با متوقف کردن بازی تذکراتی را به بازیکنان می داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391