برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوودی: برای مدیرعاملی ذوب‌آهن به خیلی‌ها رو زدیم، از ترس وجهه نیامدند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — ایمنا

در شرایطی که هر روز شایعه‌ای در مورد هیات مدیره، مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن شنیده می‌شود، بسیاری منتظر واکنش اعضای هیات مدیره ذوب‌آهن به این شایعات هستند. شایعات اما همچنان ادامه دارد و هیچ اتفاقی در ذوب‌آهن رخ نداده تا بالاخره یکی از اعضای هیات مدیره ذوب‌آهن حرف‌هایی را بر زبان بیاورد که تاکنون کسی آن را از زبان وی نشنیده است.

سید مسعود داوودی که گفته می شود جایگاهش در هیات مدیره ذوب آهن متزلزل است، روز گذشته در گفتگو با ایمنا حرف‌هایی بر زبان آورد که در نوع خود جالب توجه بود!
داوودی در مورد شایعاتی که پیرامون انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن شنیده می‌شود، اظهار داشت: من این شایعه را از شما می‌شنوم و فکر نمی‌کنم این مسئله صحت داشته باشد. فعلا که مشغول ثبت‌نام دانشجویان هستیم و خبری از این شایعات نداریم.
نمی‌توانیم کربکندی را قربانی کنیم
او در مورد شایعه تغییر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تصریح کرد: ببینید، در ذوب‌آهن تغییرات باید مثبت باشد و من احساس می‌کنیم علت اصلی مشکلات ذوب‌آهن مسائل مالی این باشگاه است که نتوانسته‌ایم مشکلات تیم را حل کنیم؛ حتی اگر یک مدیرعامل و سرمربی خوب هم بیاوریم، وقتی دستمان برای هزینه کردن بسته باشد، هیچ تفاوتی حاصل نمی‌شود بنابراین نمی‌توانیم کربکندی را قربانی کرده و سراغ گزینه‌های دیگر برویم.
اول باید شرایط مهیا شود، بعد تغییر رخ دهد
ما باید ابتدا زمینه‌ها را مهیا کنیم که اگر قرار است نفری به جای کس دیگری بیاید، با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد و امیدوارم مشکلات برطرف شود. از نظر فنی هم به نظر من تیم خوب کار می‌کند اما نقاط ضعفی وجود دارد که جدایی حسینی، نبود حدادی‌فر، مشکلات دروازه‌بانی و مسائل دیگر بر آن تاثیرگذار بوده است. به هر حال ما جوان‌گرایی کرده‌ایم و بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر بازی می‌کنند و اینگونه نبوده که همه امکانات فراهم باشد و تیم نتیجه نگیرد.
داوودی در مورد بحث تغییر در باشگاه ذوب‌آهن و اینکه آیا این مسئله در دستور کار اعضای هیات مدیره باشگاه است، اضافه کرد: فعلا داریم آسیب‌شناسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که به نتیجه مثبتی از این مسئله برسیم.
عضو هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به سئوالی پیراموم گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن بیان داشت: باشگاه ذوب‌آهن فعلا به آرامش احتیاج دارد و آرامش به شرایط این باشگاه کمک می‌کند. ما هیچ گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم. باز هم می‌گویم مشکلات ذوب‌آهن آنقدر زیاد است که با ۱۰ میلیارد برطرف نمی‌شود اما مهم‌تر از پول همدلی، همراهی و حمایت مردم است!
مردم ذوب‌آهن را از خودشان بدانند
واقعاً وقتی می‌بینیم در ورزشگاه ۲۰۰، ۳۰۰ نفر حضور پیدا می‌کنند، ناراحت می‌شویم. مردم باید ذوب‌آهن را از خودشان و از استان اصفهان بدانند و اگر اینگونه می‌بینند، ‌اکنون باید به دادش برسند نه اینکه هیچ کس توجهی به ذوب‌آهن نداشته باشد. همین که تیم را تقویت و تشویق کنند، باعث بهبود شرایط می‌شود چون دور شدن از ذوب‌آهن در این شرایط صلاح نیست.
همه فقط حرف می‌زنند
او که به نظر می‌رسد از انتقادات هفته‌های اخیر علیه هیات مدیره باشگاه ناراحت است، تصریح کرد: واقعا همه حرف زیاد می‌زنند اما اگر اهل عمل هستند، باید عمل کنند و در این وا نفسا به ذوب‌آهن کمک کنند.
داوودی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود در اعضای ذوب‌آهن همدلی وجود ندارد، گفت: ما مشکلی با هم نداریم و همه با هم خوب هستیم. منظور من از همدلی این است که تماشاگران باید به ورزشگاه بیایند و اعلام کنند که می‌خواهیم ذوب‌آهن حفظ شود و حفظ این باشگاه به یک خواسته عمومی تبدیل شود و همه به فکر آن باشند.
پارسال هواداران سپاهان جنب و جوش کردند و مسئله سپاهان به یک مسئله فرااستانی و ملی تبدیل شد اما برای ذوب‌آهن همه نشسته‌اند و فقط نظاره‌گر اتفاقات هستند. همه منتظرند که در شرایط تیم فرجی شود این اتفاق بدون همدلی رخ نمی‌دهد.
اگر کسی بهتر از ما هست، بسم‌الله
اگر بهتر از ما کسی هست و می‌خواهد کمک کند، بسم‌الله. ما هیچ چشمداشتی به این جایگاه نداریم و هر کسی می‌خواهد جای ما را بگیرد. متاسفانه همه دارند حرف می‌زنند و کسی درد ذوب‌آهن توجهی نمی‌کند.
صلاح نبود خیلی مسائل را بگوییم
داوودی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به سئوالی پیرامون سکوت اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن طی هفته‌های گذشته و اینکه چرا اعضای هیات مدیره هیچ صحبتی در مورد مشکلات ذوب‌آهن نمی‌کردند، گفت: شما باید مسائل جامعه را در نظر بگیرید. ورزش باید در جامعه نشاط بیاورد و نباید باعث ناامیدی در جامعه شود. باید بگویم در آن شرایط صلاح نبود که اتفاقات بازگو باشد و گاهی اوقات لازم است که سکوت کرده و مسائلی را عنوان نکنیم.
در حال حاضر نیاز دیدم که این مسائل عنوان شود زیرا مردم باید بدانند که ذوب‌آهن از خودشان است و باید این تیم را از مسئولان مطالبه کنند. آنها نباید اجازه دهند افراد بالادستی که برای این تیم تصمیم می‌گیرند، این باشگاه را منحل کنند.
نمی‌دانم چه اطلاعاتی به استاندار داده‌اند!
وی در مورد انتقاد استاندار اصفهان از مدیریت باشگاه ذوب‌آهن بیان داشت: بهتر است از خودشان در این زمینه بپرسید. من نمی‌دانم چه اطلاعاتی به ایشان داده‌اند که این صحبت‌ها را کرده‌اند؛ به هر حال شاید افراد اطلاعات دیگری به آقای استاندار داده‌اند.
خیلی‌ها می‌ترسند پا به ذوب‌آهن بگذارند
عضو هیات مدیره ذوب‌آهن در مورد ضعف‌های مدیریتی و هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: هیچ کس عاری از ضعف نیست، همه ضعف دارند و من هم ضعف دارم اما باید ببینیم در این شرایط ذوب‌آهن چه کسی پا وسط می‌گذارد و به میدان می‌آید. به هر حال خیلی‌ها بر سر وجهه خودشان می‌ترسند؛ ما به افراد بسیاری پیشنهاد دادیم اما آنها به خاطر ترس از خراب شدن وجهه‌شان اعلام کردند که حاضر نیستند در باشگاه ذوب‌آهن کار کنند؛ خیلی‌ها هم به ما نزدیک شدند و بعد از گذشته دو هفته، از ما جدا شدند!
پس به دنبال گزینه‌ای هستید که هم در کنار باشگاه باشد و هم وقت بگذارد؟ داوودی در پاسخ به این سئوال اضافه کرد: ما دنبال گزینه نیستیم؛ دنبال ثبات برای ذوب‌آهن هستیم و به دنبال این هستیم که مشکلات ذوب‌آهن را اساسی حل کنیم تا همه رشته‌های این باشگاه و منع قانونی را برطرف کنیم و بعد راجع به گزینه بهتر، اصلح‌تر یا شرایط دیگر سخن بیاوریم. اکنون باید باید همه کمک کنیم که راهکاری برای حل مشکلات ذوب‌آهن پیدا کنیم چون اکنون پرسپولیس و استقلال مشکلی نظیر ما ندارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391