برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یادداشت دهنوی برای تراکتورسازی: اصلا پشیمان نیستم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۱ — گل

من با تمام توان خودم و با جان و دل برای تیم کار خواهم کرد تا چشم آنهایی که دیدن موفقیت تراکتور را ندارند کور شود

قاسم دهنوی

قاسم دهنوی هافبک ظاهرا معترض تراکتورسازی با تسلیم یادداشتی به باشگاه به مسائلی که در چند روز گذشته در مورد وی در جراید و سایت‌ها مطرح شده پاسخ داد .
وی در این یادداشت نوشته است:« در برخی جراید نوشته شده که قاسم دهنوی از حضور خود در تبریز پشیمان است اما این موضوع کذب محض است.من با دید باز و با توجه به شرایطی که تراکتور و هوادارانش داشتند این تیم را انتخاب کرده ام و به هیچ وجه پشیمان نیستم . من با تمام وجودم در خدمت تیم هستم و حاضرم چندین سال در خدمت تیم باشم و تعصب خودم را به این تیم ثابت نمایم تا پاسخ محبت های مردم خونگرم و مهمان نواز آذربایجان را ادا کنم . من با تمام توان خودم و با جان و دل برای تیم کار خواهم کرد تا چشم آنهایی که دیدن موفقیت تراکتور را ندارند کور شود . »
لحن این متن نششان می دهد دهنوی بازهم احساساتی شده. درست مثل وقتی که می گفت از آمدن به تبریز پشیمان است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391