برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دنیزلی: به پیشنهاد پرسپولیس فکر می کنم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۲ — قدس‌آنلاین

دنیزلی بعد از اینکه مشخص شد نمی تواند به تهران برگردد و کارش را در پرسپولیس ادامه دهد، در نامه ای برای هواداران پرسپولیس نوشت: «من به پرسپولیس و هوادارانش مدیون هستم و تا وقتی که با پرسپولیس قهرمان ایران نشوم از مربیگری کنار نمی روم.»

مصطفی دنیزلی

ناصر صادقی مترجم دنیزلی می گوید مشکلات خانوادگی سرمربی سابق پرسپولیس حل شده و او می تواند در ایران کار کند

در دو سه روز گذشته بعضی از سایت‌ها از تمایل مصطفی دنیزلی برای برگشتن به پرسپولیس خبر داده بودند. این خبر در روزهایی که شایعه برکناری مانوئل ژوزه مطرح می‌شد خیلی سروصدا کرد و در صدر اخبار پربیننده همه سایت‌ها قرار گرفت که نشان می دهد دنیزلی با وجود نتیجه نگرفتن در پرسپولیس هنوز مورد توجه علاقه مندان به فوتبال است.

این شایعه حتی با استقبال چند بازیکن پرسپولیس هم مواجه شد. ناصر صادقی دوست قدیمی و مترجم دنیزلی درباره صحت و سقم این خبر می گوید: «خبر تا حد زیادی درست است اما اینطور نبوده که ایشان این بحث را مطرح کنند. من و آقای دنیزلی خیلی وقت است که با هم دوست هستیم. تقریبا هر روز با ایشان تلفنی حرف می زنم. هفته گذشته در یکی از تماس هایم از ایشان پرسیدم اوضاع و احوالش چطور است؟ گفتند که شکر خدا اکثر مشکلاتم حل شده و حتی بیماری پدر همسرم هم تا حد زیادی بهبود پیدا کرده است. از او پرسیدم اگر پرسپولیس دوباره پیشنهاد بدهد به ایران برمی گردی؟ جواب داد فعلا که پیشنهادی نداده ولی اگر بدهند حتما درباره اش فکر می کنم. همه داستان همین بود.»

هفته گذشته شایعه هایی هم درباره پیشنهاد و مذاکره رویانیان با دنیزلی منتشر شده بود اما صادقی می گوید از این پیشنهاد هیچ اطلاعی ندارد: «از باشگاه پرسپولیس کسی با دنیزلی تماس نگرفته است. من به دلیل دوستی قدیمی ام با اوست که هر روز با آقا مصطفی حرف می زنم. اگر دنیزلی پیشنهادی از پرسپولیس داشت حتما به من می گفت. او از چند تیم ترکیه ای پیشنهاد داشته و دارد اما فعلا با هیچ کدام به توافق نرسیده است.»

دنیزلی بعد از اینکه مشخص شد نمی تواند به تهران برگردد و کارش را در پرسپولیس ادامه دهد، در نامه ای برای هواداران پرسپولیس نوشت: «من به پرسپولیس و هوادارانش مدیون هستم و تا وقتی که با پرسپولیس قهرمان ایران نشوم از مربیگری کنار نمی روم.» از این اتفاقات شاید بشود اینطور نتیجه گرفت که علاقه پرسپولیس و هوادارانش به دنیزلی دوطرفه است و پیرمرد ترک هنوز هم دلش در تهران است. اگر پرسپولیس و مانوئل ژوزه بخواهند به روند فعلی شان ادامه دهند شاید دوباره افندی را در تهران ببینیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391