برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوستی‌مهر:به ترکیب اصلی رسیده‌ام

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۸ — ورزش۳

اردوی تیم ملی نوجوانان ایران پس از برگزاری اردوی ترکیه و در واقع آخرین اردوی تیم ملی نوجوانان از ۱۹ تا ۲۵ شهریور۹۱ با حضور ۲۶ بازیکن در هتل المپیک برگزار خواهد شد.

علی دوستی مهر

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی دوستی مهر در این‌باره گفت: اردوی بسیار خوبی در ترکیه داشتیم و دو بازی با دو تیم قوی انجام دادیم که بسیار مفید بود و ترکیب نهایی و اصلی تیم را شناختیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر به آمادگی رسیده‌ایم ودر اردوی آخر ۲۶ بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده‌ایم که در نهایت سه بازیکن خط خواهند خورد و با ۲۳ بازیکن پا به رقابتها می‌گذاریم. بازیکنان تیم ملی در آخرین اردو ۱۹ شهریور وارد خواهند شد و ظهر ۲۵ شهریور اردو را ترک خواهند کرد. اردوی بعدی، اردوی حضور در مسابقات خواهد بود و از ۲۸ شهریور آغاز می‌شود و اولین بازی ما روز اول مهر در ورزشگاه پاس مقابل لائوس خواهد بود

به گزارش ایسنا ،علی دوستی مهر بار دیگر از مردم و رسانه‌ها خواست که تیم های ملی پایه را تنها نگذارند: به هر جهت تیم‌های ملی پایه هم درست مثل تیم ملی بزرگسال زحمت می‌کشند و موفقیت آنها، موفقیت فوتبال ایران است. به همین دلیل از مردم می‌خواهم در بازیهای تیم ملی نوجوانان، جوانان، امید چه دوستانه و چه رسمی، حضوری مثل دیدارهای تیم ملی بزرگسال داشته باشند چرا که حمایت از بازیکنان پایه باعث رشد فوتبال و انگیزه بخشی به بازیکنان می شود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان گفت: طبق برنامه‌ای که ریخته ایم و با همکاری روابط عمومی فدراسیون فوتبال، کنفرانس مطبوعاتی را در یکی از روزهای بین ۲۵ تا ۲۸ شهریور برگزار خواهیم کرد که زمان و مکان آن را از طریق مدیر رسانه‌ای تیم ملی نوجوانان و سایت رسمی فدراسیون فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان به شرح زیر است:

مجتبی مقتدایی، علی هزامی، ساسان جعفری کیا، عرفان وجدانی، کمیل حق زاده، رضا کرملا چعب، دانیال کاظم نیا، محمد خسروی، علی ریگی، سید سجاد سید، سید مجید حسینی، سید محمد خرم الحسینی، امیر محمد مظلوم، علی شجاعی، امید نورافکن، محمد بازاج، میلاد داعی، امیر نصر آزادانی، کیوان هاشمی، شروین کاظمی، مهدی صدقیان، سعید عزت اللهی، صادق محرمی، پارسا سلیمی، عبدالرضا زارعی، عرفان اسطخری

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391