برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین ابن قاسم: فرکی رضایت نمی‌دهد، نوروزی با پرسپولیس مذاکره کرده بود

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۷ — مهر

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ضارب حسین فرکی سرمربی تیم در بازداشت است و برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه فرکی رضایت نمی‌دهد.

حسین ابن قاسم در خصوص ضارب حسین فرکی در بازی با پرسپولیس تصریح کرد: این شخص دستگیر شده و در حال حاضر هم بازداشت است تا مراحل قانونی رسیدگی به جرمش طی شود. همه مسئولان استان خوزستان چنین حرکتی را محکوم کرده‌اند و فرکی هم قصد رضایت دادن ندارد.

وی تاکید کرد: این موضوع از آنجا اهمیت پیدا می‌کند که این مسابقه پخش جهانی داشت و نگاه دنیا به خاطر اجلاس سران غیر متعهدها به ایران بود. من سالیان سال است که در فوتبال هستم ولی ندیده بودم در استادیوم اهواز سنگی پرتاب شود. این اتفاق نادر بود و ما برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی آنرا کاملا پیگیری می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد درباره پیوستن رضا نوروزی مهاجم فصل گذشته این تیم به نفت تهران هم گفت: من در جریان این موضوع نیستم. فقط شنیده بودم نوروزی دو هفته پیش با نفت تهران صحبت کرده و هفته گذشته هم با پرسپولیسی‌ها مذاکره داشته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما برای رضا یک جای خالی گذاشته بودیم. به هر حال جدایی هر بازیکن از فولاد خوزستان ناراحت کننده است ولی شما در هر تیمی که نگاه کنید از یک تا چهار بازیکن از فولاد حضور دارند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391