برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: نفت تهران به زودی ۳ تا ۴ ملی پوش خواهد داشت

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۲ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: به زودی ۳ تا ۴ نماینده از این تیم در تیم ملی خواهید دید.


منصور ابراهیم زاده

منصورابراهیم زاده روز دوشنبه درخصوص تازه ترین فهرست اسامی دعوت شدگان به تیم ملی فوتبال گفت: فهرست اسامی تیم ملی در همه دنیا سلیقه ای است و نمی شود به آن ایراد گرفت من هم هیچ اعتراضی نسبت به اسامی دعوت شدگان ندارم.

منصور ابراهیم زاده که تیمش در پایان هفته هفتم رقابت های لیگ برتر درصدر جدول رده بندی این لیگ قرار دارد با بیان اینکه دوست دارد تیمش در آخر فصل در صدر جدول باشد، افزود:از اینکه هیچ کدام از بازیکنانم درشرایط فعلی و در این مرحله درفهرست سرمربی تیم ملی جای ندارد ناراحت نیستم اما دست از تلاش برای دعوت شدن آن‌ها برنخواهم داشت.

وی با اشاره به اینکه '' درحال آبدیده تر کردن شاگردانش درتیم نفت تهران است'' ، ادامه داد: با برنامه منظمی که در تیم نفت تهران داریم به طور حتم ۳ تا ۴ بازیکن از این تیم را بزودی در تیم ملی خواهید دید.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که در صورت دیده نشدن بازیکنان این تیم از سوی کادر فنی تیم ملی آیا بازهم دراین ارتباط ساکت خواهد نشست، گفت: اگر این اتفاق بیفتد حتما اشکال از من است چرا که معتقدم کادر فنی تیم ملی بدون غرض تمامی بازی های لیگ برتر را می بینند و اگر کسی شایسته باشد به طور یقین به اردوی تیم ملی فراخوانده خواهد شد.

وی افزود: با این تفاسیر و درصورتی که تیم نفت دیده نشود حتما از کادر فنی تیم ملی می خواهم دراین باره توضیح قانع کننده ای ارائه کنند.

ابراهیم زاده درباره تازه ترین شرایط تیم نفت تهران و صدرنشینی این تیم در پایان هفته هفتم در جدول رده بندی این لیگ نیز گفت: شرایط باشگاه خوب است و ما از نظر امکانات و مدیریتی مشکلی نداریم با این حال امیدواریم پایان فصل و با اندوخته های مناسب درصدر قرار گیریم زیرا امروز هیچ کس صدرنشینی را آنچنان که باید جدی نمی گیرد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان جوان و باانگیزه ای در این تیم دارد،تصریح کرد: همانند هر مربی دیگری با انگیزه بالایی به این تیم آمدم و در این تیم همان مسیر هایی که ازنظر فنی و فرهنگی در تیم ذوب آهن دنبال می کردم دنبال می کنم.

به گفته وی '' تیم نفت همانند ذوب آهن سال های گذشته فوتبالی بازی می‌کند که برای همه قابل فهم و درک است''.

وی درخصوص مشکلات کار درتیم نفت تهران و تفاوت های آن در تیم ذوب آهن نیز گفت: همه جا کار هم آسان است و هم سخت، اگر شرایط فراهم نباشد و نیروهایی داشته باشید که برای آن‌ها موفقیت مهم نباشد به طور حتم برای شما ادامه کار سخت خواهد بود.

ابراهیم زاده اضافه کرد: اما در هر دو حالت و برای دستیابی به موفقیت مهم این است که برنامه داشته باشید و برای رسیدن به هدف تلاش کنید.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پایان هفته هفتم رقابت های لیگ برتر با کسب ۱۴ امتیاز از ۷ بازی در صدر جدول رده بندی این لیگ قرار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391