برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قوچان نژاد واشکان بهترین انتقال های فوتبال ایران

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۷ — گل

دژاگه حالا با قراردادی سه ساله به یکی ازتیم های خوب لندن پیوسته که طی سالهای گذشته ثباتی نسبی پیدا کرده و همواره جزو تیم های خوب انگلیسی به حساب می آید

اشکان دژاگه

شاید هنوز بسیاری از فوتبالدوستان ایرانی چهره رضا قوچان نژاد را ندیده باشند واز رزومه وکیفیت بازی او بی خبر باشند اما انتقال او از تیم کوچک بلژیکی سنت ترویدن به استاندارد لیژ یکی از پر افتخار ترین و قطب های فوتبال این کشورکه زمانی در اروپا هم برای خودش قدرتی به حساب می آمد انتقال بسیار بزرگی بود که دررسانه های ایرانی هم آنطورکه باید جدی گرفته نشد.

قوچی درحالی قرارداد سه و نیم ساله با لیژ بسته که برخی ازکارشناسان داخلی روی کیفیت فوتبال این دورگه‌ها که کارلوس کی روش روی آنها نظر دارد، تردید داشتند و معتقدند وقتی این همه بازیکن با استعداد در داخل کشور داریم چرا سرمربی تیم ملی دنبال این دورگه‌ها می رود؟

همین مساله در مورد اشکان دژاگه هم مصداق دارد.اشکان بعد از تجربه نسبتا درخشان حضوردربوندس لیگا و تیم های مطرحی مثل هرتابرلین و ولفسبورگ حالا باید در لیگ جزیره خودنمایی کند.لیگی که به اعتقاد بسیاری ازاهالی فوتبال جذاب ترین و البته بهترین لیگ باشگاهی فوتبال دنیاست و البته حضور در این لیگ اتفاقی مهم برای هر بازیکنی به حساب می آید.

دژاگه حالا با قراردادی سه ساله به یکی ازتیم های خوب لندن پیوسته که طی سالهای گذشته ثباتی نسبی پیدا کرده و همواره جزو تیم هایخوب انگلیسی به حساب می آید که در نیمه بالایی جدول قرار می گیرد و بعضا به جام های اروپایی هم راه می یابد.

انتظار می‌رود اشکان در فولام جایگاه به مراتب بهتری نسبت به آندو تیموریان دراین تیم پیداکند که اگر اینگونه باشد در روزهایی که بازگشت ستاره های وطنی از اروپا و عدم ترانسفر از داخل کشور به اروپا دردناک و نگران کننده به نظر می رسد،او مهمترین لژیونر فوتبال ایران خواهد بود و این انتقال بهترین ترانسفر بازیکنان ایرانی درچند سال اخیرلقب می گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391