برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام انزجار ۴ باشگاه اصفهانی نسبت به اهانت به رسول اکرم (ص)

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹ — ایمنا

چهار باشگاه اصفهانی سپاهان‌، ذوب‌آهن، ‌ماهان و گیتی‌پسند با انتشار بیانیه‌هایی، ‌اهانت کارگردان صهیونیست به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند.

باشگاه فولاد ماهان سپاهان با صدور بیانیه ای اهانت به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کرد. این باشگاه در اعتراض به ساخت فیلم موهن توهین به پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بیانیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
دشمنان اسلام بار دیگر با اهانت به پیامبر اعظم (ص) کینه ی عمیق خود را نسبت به اسلام و مسلمین آشکار ساختند و با اقدامی نفرت انگیز مقدس ترین و نورانی ترین چهره میان مقدسات عالم را آماج یاوه های خویش ساخته اند. امروز در اثر این جنایت احساسات صدها میلیون مسلمان و بسیاری از پیروان ادیان الهی جریحه دار شده است که برای جلوگیری از گسترش منازعات هویتی، قومی و دینی و برخورد قاطع با مسببان این فاجعه می بایست اقدامی صورت گیرد.مستکبران جهانی با خیال باطل کم رنگ کردن جایگاه مقدسات در چشم نسل های جوان خود را رو سیاه این جنایت بزرگ نمودند.باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد ماهان سپاهان با متهم دانستن سازندگان این قبیل فیلم‌ها مجازات عاملان این جنایت را که باعث رنجش دل ملتهای مسلمان گردیده خواستار می باشد.
بیانیه باشگاه گیتی پسند در پی اهانت به ساحت پیامبر اکرم
باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان ساخت فیلم موهن اسرائیلی-آمریکایی که در آن به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)توهین شده است را محکوم می کند.متن این بیاینه به شرح ذیل است:
و بار دیگر استکابر جهانی خوی کثیف خود را نشان داد و با ساخت فیلمی توهین آمیز، سعی کرد به نوعی عصبانیت خود را از موج اسلام خواهی در غرب نشان دهد.
مردم جهان شاهدند در کشوری که ادعای آزادی و حقوق بشر آن گوش فلک را کر کرده است به بهانه ایجاد آزادی و صلح به نقاط مختلف دنیا لشکرکشی می شود و حقوق بشر بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان رعایت نمی شود.
همچنین مقدسات آنان به سخره گرفته و احساس و عواطف آنان جریحه دار می شود.
باشگاه گیتی پسند اصفهان این اهانت شرک آمیز را که را محکوم می نماید و اعتقاد دارد طبق نص صریح قرآن مجید، حیله آنان به خودشان بازخواهد گشت.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان توهین به ساحت پیامبر عظیم الشان اسلام را محکوم کرد
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه ای توهین فیلمساز حقیر صهیونیستی به ساحت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را به شدت محکوم کرد.
در بیانیه این باشگاه آمده است: یکبار دیگر دلقک‌ها و دشمنان خوار و زبون اسلام با حقارت های تمام ناشدنی شان سعی در تخریب چهره نازنین و نورانی حضرت محمد مصطفی(ص) را داشته، غافل از اینکه این اقدامات میخ های بیشتری را برتابوت سیاه و ننگین اسلام ستیزان و صهیونیست‌ها می کوید و عاشقان این دین مبین را بیش از هر زمانی در برابر دشمنان متحدتر می کند.
بی‌تردید این اقدام زشت و ننگین، موج خیزش مسلمانان و آزادیخواهان جهان را گسترش داده و زوال طراحان سناریوی اسلام هراسی و اهانت به مقدسات مسلمانان بویژه پیامبر اعظم(ص) را سرعت می‌بخشد.
اعلام انزجار باشگاه ذوب آهن از توطئه آمریکایی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام ص
مدیریت، کارکنان، کادرهای فنی و ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان همگام با امواج خروشان اعتراض امت اسلام در اقصی نقاط جهان انزجار و اعتراض خود را از توطئه کثیف صهیونستی –آمریکایی اسائه به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) را اعلام می دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391