برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفر به نفر استقلالی‌ها در دربی

جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۵ — گل

هیچ کدام از ستارگان استقلال در سطح خود بازی نکردند البته ما عادت کرده ایم!

تیم استقلال

بازیکنان استقلال با ارائه یک نمایش محتاط بازی دربی شماره ۷۵ را با یک تساوی به پایان بردند. سایت گل در اینجا نگاهی به عملکرد فردی بازیکنان استقلال دارد.
مهدی رحمتی (۵ از ۱۰): دروازه‌بان ملی‌پوش استقلال در این بازی یکی‌، دو بار با خطر جدی مواجه شد اما کمتر فرصتی پیش آمد که توپ وارد چارچوب دروازه‌اش بشود. رحمتی را در تمام مسابقه در حال ذکر گفتن دیدیم و این ذکرها در لحظه‌ای به کار رحتمی آمد که علی کریمی توپ ارسالی از نقطه کرنر را در شرایطی عالی و روی تعلل رحمتی به تیر دروازه‌ زد.
پژمان منتظری (۷ از ۱۰): منتظری یکی از خوش‌استیل‌ترین مدافعان فوتبال ایران است که در تمام این مسابقه درگیری نزدیکی با غلامرضا رضایی داشت. او در این بازی دو بار اشتباه کرد اما در کل یکی از بهترین‌های استقلال بود.
امیرحسین صادقی ( ۵ از ۱۰): از امیرحسین صادقی چیز زیادی ندیدیم اما او کم اشتباه و مؤثر بود و تلاش زیادی در حفظ کمربند دفاعی تیمش داشت.
حنیف عمران‌زاده (۵ از ۱۰): عمران‌زاده در دقایقی به خط حمله مهاجرت کرد در روزهای بعد از این بازی در لحظه پرتاب سنگ‌ها به خاطر ما خواهد آمد نه به خاطر عملکرد تکنیکی‌اش در این بازی. عمران‌زاده در نیمه اول یکی، دو اشتباه داشت اما در نیمه دوم با کاهش سطح بازی مشکل خاصی احساس نکرد.
علی حمودی (۳ از ۱۰): این مدافع خوزستانی در دفاع و حمله کاملاً ناموفق بود. او به عنوان اولین تعویضی از میدان بیرون رفت تا یک دربی ناامیدکننده دیگر را هم پشت سر گذاشته باشد. حمودی در این بازی بارها مغلوب فشنگچی شد که بازیکن شاخصی نیست.
هاشم بیک‌زاده (۴ از ۱۰): بازی دربی ۷۵ عملا با شوت بیک‌زاده به پایان رسید. شوتی بلند از فاصله بسیار بعید که امکان نداشت که به گل تبدیل شود. این نمایی از بازی بیک‌زاده بود. یک بازیکن کناری که به طور کلی در ارسال ناموفق بود.

جوادنکونام(۴ از ۱۰ ): نکونام آنقدر عقب بازی می‌کند که باورکردنی نیست. البته او در نیمه دوم بهتر بازی کرد اما در کل مثل همه بازیهای قبلی کم اثر و دور از نام بازی می کند.
فریدون زندی (۶ از ۱۰): فریدون زندی به خصوص در ابتدای بازی خوب نمایش داد اما به تدریج در بازی بی‌برنامه تیمش حل شد. زندی به دلیل بازی مستقیم استقلال کمتر صاحب توپ و موقعیت شد.
جانواریو (۵/۶ از ۱۰): این هافبک برزیلی که هنوز از نظر بدنی آماده نیست بهتر از سایر بازیکنان تیم نمایش داد. فابیو هافبک باشعور و خطرناکی است که البته در دربی‌ها پایین‌تر از سطح واقعی خودش نمایش داده است.
آرش برهانی (۲ از ۱۰): آرش برهانی بسیار بد بازی کرد و در این مسئله کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد. این مهاجم به دلیل دوری از محوطه جریمه عملا تبدیل به یک بازیکن فاقد ثمر شده بود. مدافعان پرسپولیس فضا را از آرش گرفته بودند و او در گوش‌ها نیز از فرم همیشگی به دور بود.
سیاوش اکبرپور (۳ از ۱۰): اکبرپور پرتلاش‌تر از آرش برهانی بود اما این بازیکن هم نه فضای لازم را برای کار داشت و نه توانی را که قبلاً در دربی‌ها با جنگندگی و تکل‌های قدرتمند انجام می‌داد. اکبرپور به هیچ وجه از سوی بازیکنان هم‌دسته تغذیه نشد و خود نیز ارسال‌های موفقی نداشت.
امین منوچهری (۳ از ۱۰): منوچهری نیز یکی دیگر از بازیکنان بی‌تأثیر استقلال بود که با وجود تلاش کار خاصی در این بازی انجام نداد. تعویض او هیچ تغییری در روند بازی ایجاد نکرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391