برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حل معمای استقلال و اخراج یک بازیکن

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۵ — افکارنیوز

این روزها امیر قلعه نویی در خفا سرگرم تغییرات زیر پوستی در استقلال است؛ تغییراتی که تا این لحظه کمتر کسی از آنها اطلاع پیدا کرده است، حتی نزدیکترین افراد به این مربی.

تیم استقلال

به نقل از جهان، بعد از اتفاقات حاشیه ای این تیم در دربی هفتاد و پنجم و به راه افتادن بحث جاسوسی در استقلال، قلعه نویی به دو تن از نزدیکان خود ماموریت داد تا هرچه سریعتر با پیدا کردن جاسوس تیم پرونده مذکور را ببندند و همین طور هم شد و خیلی زود یکی از بازیکنان استقلال بعنوان متهم اصلی داستان معرفی شد اما سرمربی استقلال ترجیح داد بازیکن مورد نظر به رسانه‌ها معرفی نشود و بعدا با وی برخورد صورت گیرد.

بعد از دربی و انتقادات صورت گرفته از یک استقلالی از جانب برخی رسانه ها، امیر قلعه نویی از این یار خود دفاع جانانه ای کرد و در محافل غیر رسمی از ردپای برخی افراد در خراب کردن نفر مورد نظر سخن گفت و جالب آنکه کی روش سرمربی تیم ملی، بازیکن مورد حمایت قلعه نویی را به تیم ملی دعوت کرد تا این موضوع به روسفیدی مربیان استقلال بیانجامد.

این داستان به اینجا ختم نشد و مربیان استقلال تصمیم گرفتند ریشه انتقادات مشکوک و هدفمند علیه این یار خود را پیدا کنند لذا در نهایت به این نتیجه رسیدند که داستان جاسوسی قبل از دربی و اعلام ترکیب تیم به رسانه‌ها زودتر از موعد مقرر، با حملات رسانه ای به یک مدافع این تیم(همان بازیکن مورد حمایت قلعه نویی) بی ارتباط نیست و ظاهرا در پس همه این ماجراها یک بازیکن غیر تهرانی و دوستان رسانه ای او قرار دارند!

قلعه نویی قبل از سفر اخیر خود به شمال کشور در جمعی اعلام کرد که بزودی تکلیف بازیکن متخلف و برخی اطرافیان باشگاه که با او همکاری کرده اند را روشن می کند.

این مربی داستان را به گوش فتح الله زاده نیز رسانده است و به گفته برخی نزدیکان قلعه نویی اگر بازیکن مورد نظر اخراج نشود قطعا در نیم فصل در فهرست فروش قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که بازیکن مورد نظر امسال اولین بار است که کار زیر نظر امیر قلعه نویی را تجربه می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391